Критике, питања, предлози...

Концепт форума, Ваше идеје, Утисци, Критике, Обавештења, Саопштења, Технички детаљи, Планови, Визије, Слепе улице...

Re: Критике, питања, предлози...

Порукаод Фундаменталиста » Чет Сеп 11, 2014 11:56 pm

Svetovid пише:Још увек? Код мене ништа. :kafa Можда срећу квари твој комп.

До пре 5,6 дана је све било у реду. Ово се дешава на Хрому, на Опери не.
Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm
Место: Градац Моравски

Порукаод johnshon » Уто Сеп 30, 2014 8:38 pm

Predlog jedan je da se omoguci da forum bude vidljiv u okviru popularne Tapatalk aplikacije koja sluzi za otvaranje raznih foruma na pametnim telefonima. Mislim da se to resava veoma lako mada opet nisam siguran. Postoje instrukcije na njihovom sajtu kako se to radi. Skoro sve poznatije forume sam uspeo da nadjem i otvorim preko Tapatalk aplikacije pa eto predlog za administratora da mu forum bude moderan i u koraku sa vremenom a i da nam malo olaksa zivot.

https://tapatalk.com/activate_tapatalk.php
Корисников грб
johnshon

Поруке: 101
Придружен: Нед Јун 15, 2014 5:24 pm

Порукаод Svetovid » Сре Окт 01, 2014 7:36 am

Када нађем времена проучићу како то иде.... Мада, мени сасвим фино форум ради преко мобилног... и то на телефону који се сматрао паметним пре скоро деценију.

Слика
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод johnshon » Сре Окт 01, 2014 10:28 am

Pa moze da se cita, to nije problem, mada kada se treba ulogovati ili preci na drugu stranu navigacija je mala a i ta polja za unos su mala pa je potrebno zumirati. Ovde je to sve podeseno da nema potrebe da se bilo sta zumira... Brzo bi se uvdelo da je prakticnije. Nije to ne znam kolko neophodno, ali besplatni su ti pluginovi za forum a i besplatna je aplikacija za telefon pa kad se bude moglo valjalo bi da se uradi...
Корисников грб
johnshon

Поруке: 101
Придружен: Нед Јун 15, 2014 5:24 pm

Порукаод Griz Lee » Уто Јан 17, 2017 6:24 pm

Људи баш је штета што форум не функционише барем мало како је пре функционисао, а верујем да би људима био много интересантан само кад бих га мало изрекламирали. Јел имате неких предлога како би могли то да постигнемо?
„Није страшно ако човек остане сам против свих”, говорио ми је Драгош, осмехнут. „Тачно је да историју пишу победници, али историју стварају идеје ,поражених’: најзначајнија учења и мисли у трезору Европљана исписали су велики губитници, од Платона и Јулијана Императора, преко Дантеа, Де Местра, Доносо Кортеса, Ничеа и Достојевског, до Еволе, Карла Шмита, Јингера, Хајдегера и Црњанског. Списи мислилаца и писаца победника су безнадежно плитки, безначајни и досадни.”

"Наше ће сјене ходати по Бечу,лутати по двору,плашити господу'' Гаврило Принцип
Корисников грб
Griz Lee

Поруке: 633
Придружен: Чет Јан 17, 2013 8:09 pm
Место: Србија

Претходни

Повратак на Све о нашем форуму

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост