Ваша омиљена митолошка бића/божанства?

филмови, књижевност, сликарство, фотографија, наука, технологије, филозофирања, видарство, квизови, кућни љубимци, доживљаји, искуства, животни стилови, хобији, весеља, здравице, музика, игра, песма, и све друго што машта допушта

Re: Ваша омиљена митолошка бића/божанства?

Порукаод Tatzelwurm » Нед Апр 13, 2014 1:45 pm

Наравно да није лоше оженити вилу. Само пази , оне као бића природе веома цене слободу па тако брак доживљају као да си им ставио окове. И када се то узме у обзир , онда није искључиво да те на крају и убију само зато што си исувише везао за њих ,а оне то виделе као ропство.

А, не! Моје су ипак вампирице па када је упознам онда можемо једном другоме да сисамо крв и да радимо разне перверзне ствари. :vamp0010 :opaki

Управо тако. :detel :wub
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
.˙. .˙. .˙. .˙. .˙. 爻 .˙. .˙. .˙. .˙. .˙.
THE SOURCE OF MY MAGICK IS LOVE. WHO IS THE SOURCE OF LOVE?
Корисников грб
Tatzelwurm

Поруке: 1549
Придружен: Пон Мај 16, 2011 11:39 am
Место: Обилазим свет и гледам шта се ради...

Порукаод Elrond Smith » Нед Апр 13, 2014 5:30 pm

Hmmmm ne sjecam se ni jednog spisa koji kaze da je vila nekoga ubila jer joj se "par" previse vezao za nju. Bar ne ako je to jedini razlog. Nailazio sam da je takav, eventualno, odlazio da zivi sa njom medju njenom vrstom, jer bi tako njihova ljubav bila vjecna.

Hmmm vampirice?! Zanimljiva stvorenja. Mracna i mnooogooo cudljivija od vila, jer su naslijedile sve ljudske osobine koje su otisle do krajnosti. Moze biti i dobro, a moze izaci i na zlo hehehehe :vamp009
Vidjecemo koja ce da te zapadne TW
A ako se procujes kao "dobar" mozda te preotme neka pripadnica Succubusa :opasna
http://forum.badnjak.com/viewtopic.php?f=9&t=1348&start=10 dno strane

Priznajem da ti je ideja zanimljiva hehehehe
Ipak drzacu se svojih vila :detel :wub :detel
The ring can not stay here Mr. Anderson
Корисников грб
Elrond Smith

Поруке: 5341
Придружен: Пет Јун 25, 2010 11:01 pm

Порукаод Tatzelwurm » Нед Апр 13, 2014 5:51 pm

Рекао сам да ...
И када се то узме у обзир , онда није искључиво да те на крају и убију

Знам за те приче да те одведе да живиш са њом ,али опет знаш како виле реагују на доминацију мушкараца тако да не бих се ја са њима шалио... :vamp

Е , ако ме отме нека Сукуба после тога бићу низашта. Чекај , чекај... па ја сада нисам низашта тако да неће бити велике штете хехехехе... :hoho
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
Корисников грб
Tatzelwurm

Порукаод Elrond Smith » Нед Апр 13, 2014 9:29 pm

Ma nema problema i da joj prepustim vodjstvo u mnogim stvarima, tako da dominacija ne bi bila problem hehehehe
Ja sam fleksibilan covjek i dam se dogovoriti, a i volim kada mi je zena u mnogim stvarima ravna ;)
Po tome je Sif idelan primjer zene i partnera npr ;)

Hmmm sto se tvog slucaja tice mislim da bi Succuba bila prava cura za tebe. Izvukla bi iz tebe najbolje... vecina ljudi pod njom poklekne, ali ti bi vjerovatno procvjetao hahaha ;)

Nego kada sam pomenuo drijade... ne mogu da se sjetim da li one postoje i u slovenskoj mitologiji? :knjige
Ili su one bile "klasifikovane" kao jedne od vila?
Корисников грб
Elrond Smith

Порукаод Tatzelwurm » Пон Апр 14, 2014 1:44 pm

Oпа Елронде ,нисам знао да волиш доминанте девојке. :bicsex Него , шта мислиш докле можеш да тераш по женској доминацији? :kikl

И сада , када то кажеш , немаш појма како би волео ме једна запоседне уффф... :wub :wub :wub

Мислим да не постоје дријаде у у Словенској митологији. Мада , колико ми је познато , оне су само једна од врста шумских Нимфи, тако да је веома могуће да код нас постоје као шумске виле. Е , оне су ми веома драге. :wub
LIBERUM VEL I MORTE
Корисников грб
Tatzelwurm

Порукаод Svetovid » Уто Апр 15, 2014 7:59 am

Tatzelwurm пише:Наравно да није лоше оженити вилу. Само пази , оне као бића природе веома цене слободу па тако брак доживљају као да си им ставио окове. И када се то узме у обзир , онда није искључиво да те на крају и убију само зато што си исувише везао за њих ,а оне то виделе као ропство.

Да би оженио вилу мораш да јој украдеш кошуљу док се купа. :detel
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод Elrond Smith » Уто Апр 15, 2014 10:10 am

Tatzelwurm пише:Oпа Елронде ,нисам знао да волиш доминанте девојке. :bicsex Него , шта мислиш докле можеш да тераш по женској доминацији? :kikl

И сада , када то кажеш , немаш појма како би волео ме једна запоседне уффф... :wub :wub :wub

Мислим да не постоје дријаде у у Словенској митологији. Мада , колико ми је познато , оне су само једна од врста шумских Нимфи, тако да је веома могуће да код нас постоје као шумске виле. Е , оне су ми веома драге. :wub

Sta fali povremenoj zenskoj dominaciji hahahaha :detel :vamp
Nemam ja nista protiv toga niti mi to smeta ;)
Inace moje je misljenje da nema razlike u polovima i da treba da budu u svemu ravnopravni. Upravo zato i ne vidim problem u druzenju sa vilama na prijateljskoj ili nekoj drugoj osnovi

Malo sam trazio o drijadama kod nas i izgleda da si u pravu. To su kod nas sumske vile.
Nije bas da je isto al' 'ajd...
U svakom slucaju drage su mi obije vrste

Sto se Succube tice... pazi da te ne cuje neka. Mozda te zaskoci neka koja nece biti fina, ali mozda ti se i posreci :vamp
Корисников грб
Elrond Smith

Порукаод Elrond Smith » Уто Апр 15, 2014 10:11 am

Svetovid пише:
Tatzelwurm пише:Наравно да није лоше оженити вилу. Само пази , оне као бића природе веома цене слободу па тако брак доживљају као да си им ставио окове. И када се то узме у обзир , онда није искључиво да те на крају и убију само зато што си исувише везао за њих ,а оне то виделе као ропство.

Да би оженио вилу мораш да јој украдеш кошуљу док се купа. :detel

Koja bjese to prica?!?
Ne mogu da se sjetim, ali znam da sam je kao mali volio...
Daj podsjeti me! :D
Корисников грб
Elrond Smith

Порукаод Elrond Smith » Уто Апр 15, 2014 10:13 am

Ana, izvini sto smo se mi muski raskokodakali malo "emotivnije" po ovom "pitanju" i ne zamjeri nam ;)
Da li ima neko mitolosko bice koja je tebi idealna personifikacija muskarca?
Корисников грб
Elrond Smith

Порукаод Aнa » Уто Апр 15, 2014 1:49 pm

само ви причајте и маштајте ха ха ха
код мене је пао снијег, тако да би добро дошао здухаћ...
Корисников грб
Aнa

Поруке: 4089
Придружен: Пет Нов 11, 2011 6:49 pm

ПретходниСледећа

Повратак на НАУКА, УМЕТНОСТ, ЉУБАВ, ЗДРАВЉЕ, ЗАБАВА

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 3 госта