Српски рокенрол - then & now

филмови, књижевност, сликарство, фотографија, наука, технологије, филозофирања, видарство, квизови, кућни љубимци, доживљаји, искуства, животни стилови, хобији, весеља, здравице, музика, игра, песма, и све друго што машта допушта

Re: Српски рокенрол - then & now

Порукаод Svetovid » Суб Сеп 14, 2013 5:53 pm

Tatzelwurm пише:Lady Gaga и Рокенрол....о светогрђа ли.... :hoho :hoho :hoho

Праштај, али поп и рок увек сам стављао у исти жанр. А Гага му дође нешто као наследница Мадоне, јер је ова друга зрела за пензију. :vamp
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод Tatzelwurm » Суб Сеп 14, 2013 6:41 pm

Поп и Рок су исти жанр... :kikl ..добро признајем можда некада ,али требаш да знаш да постоји Глам Рок , Поп Рок који јесу врста Рок и Поп музике јер су хибридни жанрови ,али Поп музика и Рок музика не могу бити исти, јер у Рок музику спада и Хеви Метал музика , Панк музика , Алтернатива итд.
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
.˙. .˙. .˙. .˙. .˙. 爻 .˙. .˙. .˙. .˙. .˙.
THE SOURCE OF MY MAGICK IS LOVE. WHO IS THE SOURCE OF LOVE?
Корисников грб
Tatzelwurm

Поруке: 1549
Придружен: Пон Мај 16, 2011 11:39 am
Место: Обилазим свет и гледам шта се ради...

Порукаод Svetovid » Суб Окт 12, 2013 8:46 am

:hoho :hoho :hoho :hoho

Najodvratnije pesme ex Yu roka (II deo)

Posted on 11. Oct, 2013 by Black Hole in Nekultura

Tekst sam počeo da pišem tako što sam otvorio konzervu piva i pustio pesmu Teška vremena na tjubu. Haha, kakvi su kreteni ova dvojica u ovim pederskim odeždama, daj da pogledam do kraja spot – rekoh onako nonšalantno. Dva i po sata posle otvaram šesti vops i pedeseti put ripitujem stvar. Skino sam se go do pasa, skačem po sobi, žvaćem srču razlupane čaše (bugarsko staklo, nije kristal) i krv mi curi niz junačka prsa dok kao Kal Drogo urlam DOVRAGA ŠALJEM SVE HILJADU RAZLOGA GLAVOM PROLAZE… DENERIS KURVO OPAAA!

Jeben je posao praviti ovu listu, šta god da stavim, neću pogrešiti a opet toliko toga će ostati nepomenuto. Stoga se unapred izvinjavam Kikiju i Pilotima tako što im uzimam goluba koi skakuće na dlanu i meljem kombajnom, izvinjavam se Prljavom kazalištu, Parnom Valjku i ćempresima, Đuletu Vnugogu jer je on van svih lista i klasifikacija. Putem Andertejkera šaljem izvinjenje i rahmetli članovima EKV-a koje poštujem al nije da nemaju materijala za listu, no kad sam bio mali keva mi je rekla jednu pametnu stvar: Sine, nikad ne uzimaj bombone od nepoznatih ljudi u mantilu i nikad, ali nikad se ne raspravljaj sa ekv sektašima. Mama, slušam te, izostavljam ih i smanjujem broj komentara duplo. Generacija 5… hm, Dolazim za 5 minuta je na granici direktnog crvenog kartona (šatro bed es lik priveo ribu i taman kad treba da joj zaleluja garagana, on plače na njenom ramenu), pa one dve balade bliznakinje od Osvajača, bljuc. No, to je što je, let’s rock, let’s yu rock.

Krivo je more

Divlje jagode su jedna od stvari koje moraš da mrziš. To je nešto kao Kantor-Dedekindov aksiom, stvar koja se podrazumeva i ne objašnjava, viša sila, zakon prirode, kaiš Radeta Lackovića. Lipovača je šlogirani vonabi Ingvi Malmstin, dobar gitarista al jednostavno ide na kurac više od defanzivno orijentisane taktike Javora. Jebala te improvizacija Turskog marša, začinjena Elizom, u bulju da te jebala. Ova pesma… teško je opisati količinu pičkopaćeništva, tragedije, patetike i fermentisanih nus produkata koji obitavaju u svakom stihu. Riba otišla na more bez njega, pala na ikavski šarm nekog Dalmoša, ovaj joj uvalio jezik, ona se primila i na kraju došla svom dragom i rekla čuvenu žensku rečenicu koja rešava svaki problem – DESILO SE. Avaj. Tekstopisac umesto da išutira kuju i pošalje njenom ćaletu klip gde ga ova oralno zadovoljava u renou četvorci, kune more, penu, valove i lunarni sistem plime i oseke. Ko se ovoga naslušao ni pakao mu neće teško pasti. Kome je malo, nek odvrne Jedinu moju i pojede pljeskavicu sa dosta mišomora.

Слика
Kaverdejl odbio da me primi u bend kad je video da sam ljepši od njega, hehe, pozdrav za Suadu iz Bihaća.

Hajde da se volimo

„AAAAA Blek Hole, daj mi adresu da te nađem i napunim ti usta betonom u razmeri 3:1 u korist peska naspram cementa i bacim u Dunav da te izedu ribe, ti si našo Kerbera da stavljaš na listu, pogledaj prvo sebe, sigurno smrdiš ispred tastature i nemaš za kiflu.“ Pošto očekujem popriličan broj ovakvih komentara, da predupredim stvari: Ustanička 124, 11050 Voždovac brate, i što bi rekao pukovnik u Rambu „Obezbedite dovoljan broj kesa za leševe bičiiiiz“. Obostrane pretnje na stranu, dvoumio sam se da li da mećem troglavog džukca na listu. Ono, žešći su treš al imaju neki šmek koji te svakako tera da imaš njihov best of na kompu. I ova pesma je muzički ono što čoveku kao primitivnom biću treba da iz stanja flegmatičnog stonda dođe u stadijum kineza na spidu koji štanca 200 pari patika u minuti. Dakle, par nota na klavijaturama, rokanje, strofa sa 2 kulminacije, blagi daun tempo i onda bam, refren u Livin’ on a Prayer o o ooo o oo fazonu. Kul? Paaa i Cecina stvar „Znam“ ima žešće dobar ritam (da umesto klavijatura ide džitra, bilo bi aaaaa kako je Stiv Vai ošurio) al realno Dah na staklu kao magla, vrhom prsta pesma draga zvuči mnogo Bodlerskije nego Moja curica izgubila san, ja ga našo pa ne dam. Njanjavo, pičkasto bre. Nemoš uz takav ritam i gitare u obliku sekire da imaš ovako moronski tekst, brate Gale. Jednostavno nemoš. I pusti kurvu nek se trpa po svetu, ko joj jebe mater.

Слика
Ja sam ljuti mjetalac!

Fa fa fa

Kapiram da postoji više ljudi kojima možeš reći da im je keva raspala kamenjarka koja u anal prima hidrant, Bibu Struju i prvu postavu FK Šećeranac, nego da kažeš da ti je Azra onako bend. A meni je stvarno onako bend. Dobar svakako, ali i precenjen onoliko koliko je trip kod nas da se sve čega više nema neutemeljeno precenjuje (videti pod Đinđić i samoupravljanje).

Uglavnom, njih dvoje skakuću besciljno ulicom, okolo jednorozi jezde na dugama, ne mogu da nađu haustor… zmrn zdrlj, uglavnom, ona mu je popušila.

dodirni me samo jednom draga
moja draga
dodirni me jednom
popuši mi ponos draga

Ne kažem, ima Džoni briljantnih momenata u svojoj poeziji, al ovo je momenat kad znojav ženski tenk od 200 kila uleti u prepun bus jedući pola kile bureka zamotanog u Kurir i zalivajući kokakolom ziro. Dakle, pegla. E da, Dejan Cukić ima bolju verziju pesme A šta da radim. Ladno ih Cukić pwnovo, e sad ne znam da l to više govori o Cukiću ili o Azri.

Niko kao ja

Ako su fanovi ekavea teški kao guzni osip usred jula, a daj hard ljubitelji Tula kao stidne vaši, onda svih dvaesšes fanova Šarla Akrobate ima talenat da nadjebe i jedne i druge puta četres, pa faktorijel. Pa sve na gugol. “NE RAZUMEŠ TI ŠARLA, NEMAŠ TAJ AJ KJU! Ne komprehenduješ volšebnost i lucidnost u ekspresiji muzičko lirskog izraza protkanog sedefastom niti urbane pop kulture koja širi nozdrve miomirisom vrelog asfalta prestonice. Nisi taj level da ukačiš koliko je kul imati nadimak Vd (a realno nije loše, mada je bolje Blek) Ne kapiraš ti genijalnost u rečima niko nikad kao ja e e eć ać eć rća eća eć rća ać brrrrrrr huuuuu. Nije ti jasno zašto je dovoljno da pesma traje minut i po i spot izaziva halucinacije i hroničnu opstipaciju. Ne mora pesma da ima dobar ritam, dobar tekst i dobru muziku da bi bila dobra pesma, zagrebi malo… ok, zagrebi mnogo, uzmi katerpilarov bager pa kopaj godinama dok ne dođeš do smisla života koji je zamandaljen u crvotočinama povezanim neuronima Koje i MM-a.” Oznojio si me, priznajem da sam glup, pusti Rokere S Moravu, nek sve ide u pičku materinu.

Слика
Prokleto kul

Ribareva kći

Sećam se negde u drugom osnovne kako sam na muzičkom pevao Dobro jutro, ovo iznad nas je nebo, pa se sećam i kako sam umirao uz Plavi safir negde u sedmom (Andrijana kurvooo!), i sećam se i proklete Tišine sa ekskurzije u Budimpešti… I tako. Bajaga je kao neki poluretardiran ortak iz kraja, nikad dovoljno bistar da ti bude naj ortak, a opet ni kreten da ga kaširaš. Tu i tamo se sretnete u prolazu, odvali po neku bajatu foru, otrese te po leđima, pohvali se kako je sinoć jebo Zoricu sa oemveove pumpe i onda se uguši plastičnom kašičicom koju mulja u ustima od jutarnje kafe. Dakle, Bajaga je kul na neki čudan način. Ne zna da svira, očajno peva, ima glup nadimak i još gluplju frizuru. I jebeno ga svi gotive. Njegov nenadjebiv talenat da od govana (besmislenih stihova) napravi pitu (pesmu) je redak fenomen. Takođe i umetnost da upotrebljava reči za koje nikad ne bi mogao ni da pretpostaviš da mogu da se zadese u nekoj pesmi , tipa čvorci i kapuše. Jebote, de nađe čvorka da staviš. Kapuše. KAPUŠE? Nadrealno.

Слика
Zašto kažeš čvorak a misliš na kraljevskog orla?

Tako da je teško bilo izrabrati koju Blajvaginu pesmu turiti na listu, jer je većina ujedno i carska i govnjiva. Naravno, Moji su drugovi su vazda prvi pik svakome, al ta pesma em nije rok, em je pravljena namenski da pojača ionako sjeb atmosferu u filmu (svaki put kad ga gledam, osećam se 10 godina stariji) em je njena najveća gadost ustvari reperkusija i prokleti voz u koji se ljudi od 7 do 77 hvataju kao da su pod dejstvom otrovnih žaba krastača, priključenih na akumulator 24V DC. Dalje, bababambam neću ništa da znam – jahači magle, svemirska policija je ipak samo zezanje sa litrom krvi razblaženom u pet litara heroina, pa se mora isključiti. Tako da je iz bubnja izvučena Lepa Janja, ribareva kći. Spot sa likom koji ima ruku ko Lenoks Luis i stih “onda vidim, jebote, nigde takve lepote na celom svetu od 100 milja… Kraj.

"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Фундаменталиста » Суб Феб 08, 2014 12:50 am

Без цензуре!!! Пушење покрало Џонија Кеша, Чорба ЗиЗи Топ..

Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm
Место: Градац Моравски

Порукаод Svetovid » Чет Апр 03, 2014 6:23 am

:kafa

ISPOVEST MONAHA: Znam kako su stradali članovi EKV!

Nekad diplomirani stomatolog Aleksandar Jovanović, danas monah Arsenije, u ostroškoj keliji otvorio je dušu novinarima podelivši s njima potresnu priču o stradanju svojih prijatelja, ikona jugoslovenskog roka iz benda Ekaterina Velika

Слика

Ekipa crnogorskog portala “Refleksija“ u ostroškoj keliji razgovarala je s monahom Arsenijem, svedokom stradanja svojih prijatelja iz jugoslovenskog roka iz benda EKV (Ekaterina Velika).

Sedam godina Arsenije je proveo u manastirima širom sveta, bio osamljen pet godina na planini bez kontakta sa svetovnim, da bi pronašao put spasenja.

U manastiru Ostrog Arsenije je otvorio dušu novinarima otvoreno pričajući o narkoticima, svom i životu svojih prijatelja.

Tekst prenosimo u celini:

“Naduvaš se hašišom, uzmeš gitaru, kreneš u svoj svet, a od tog sveta, samo je jedan korak do suicida“, počinje priču Arsenije.

“Rođeni smo u Beogradu, bili nerazdvojni od detinjstva: ja, Milan Mladenović, Bojan Pečar, Magi, Ivica Vdović… Bojan i ja smo u to vreme imali svoju grupu, ja sam pevao i svirao klavijature. Mi smo bili ljudi koji su hteli nešto novo. Bili smo deca beogradskog asfalta, velikog srca, svi talentovani za umetnost. Međutim, krenuli smo putem kojim nismo imali nameru, a u tom komunističkom periodu možda je to i bio jedini način da iskažete bunt i upadnete u varljiva četiri zida rokenrola”, priseća se monah.

Kako tvrdi, svi njegovi prijatelji – muzičari, pesnici, glumci, slikari – pokošeni su sidom, hepatitisom i pronađeni predozirani. Oni koji su ostali da žive još uvek su među istim zidovima. Najbolniji gubitak za Arsenija je najbolji drug iz detinjstva, slikar Dušan Gerzić Gera.

I njega je ubio heroin, a to je bio trenutak kada je monah shvatio da monografija o njegovom najboljem prijatelju poziva generacije na stravičan put narkotika.

“Gera je bio divan čovek s ogromnim talentom, ali i on je pokošen heroinom. Bio je jedan od idola ovog sveta, ali je zapravo trebao biti anti idol. Rokenrol ostavlja ožiljke i teške posledice”, vraća se sećanjima Arsenije.

I dok je danas nemoguće otrkiti identitet stradalnika od droge, u svojoj knjizi “Bog i rokenrol” ovaj duhovnik, dajući suvu statistiku, opisuje stradanje članova popularne grupe Ekatarina Velika, gde govori da je prvi od heroina umro Ivica, verovatno najbolji bubnjar koga je Beograd imao.

Zatim je otišao vođa grupe gitarista Milan, pevač i nadareni kompozitor.

U Londonu je završio basista Bojan. Posle svih, preminula je Margita, klavijaturistkinja, pri kraju sva otečena od narkotika, alkohola i lekova.

Ono što je želeo jeste da pokaže drugu medalju ovog muzičkog pravca, a da nije put slave. Diplomirani stomatolog Aleksandar Jovanović, danas monah Arsenije, tvrdi da je kompetentan da govori o ovom svetu, jer je razlika između njega i ostalih klinaca životno iskustvo, i to ne bilo kakvo. Iako je bio saputnik ex-Ju muzičkih ikona, uspeo je da se spasi na svoj način.

“Baš zato sto su svi mrtvi, što sam ih posmatrao kao braću i sestre, video sam da se deci pokazuje da žive njihovim životima. Pisao sam otvoreno, a Bog mi je svedok da nisam ništa izmislio, jer sam i ja praktično bio gori od svih njih“, priznaje Arsenije.

A nastupe koje su imali, objašnjava kao mistične obrede.

“To su bile električne liturgije, na toj liturgiji pričešće je bio narkotik, džoint ili crta. A kako je svet rokenrola tako dobar, zašto nam treba narkotik?” , postavlja pitanje i sebi i deci ovog veka.

Ipak, neki od njegovih živih prijatelja još uvek su u tom istom svetu, na sreču živi, mada odavno ne mogu da stvaraju, već žive od stare slave.

“Čovek je slobodno biće i vrlo često čini loše i sebi i drugima, i tih dvadesetak godina monaškog života sam se borio i možda se nikad neću izboriti protiv prve dve decenije svog bitisanja. Moje je da pokušam da objasnim i prevedem ljudima ono što ne vide, jer nisu iskusili, jer i ja sam bio mangup, probisvet, čitao sam i gledao i doživeo svašta. Nisam dete koje je došlo sa sela pa nije spremno da se uklopi. Treba uživati na ovom svetu, konzumirati svet na pravi način. Rokenrol ima neki smisao samo u počecima i da to bude samo jedna vrsta bunta protiv sivila svakodnevice, ukoliko se pređe granica, uz konzumiranje narkotika, on postaje otrovan, ako se pretera postaje smrtonosan. Mada, ovaj muzički pravac je arhaičan izraz, jer samo ono što je davno stvoreno, danas je živo”, sa setom zaključuje priču Arsenije

(Telegraf.rs / Izvor: Refleksija / Hajdana Simović)

Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Светонио » Пет Апр 04, 2014 6:42 am

Tatzelwurm пише:Поп и Рок су исти жанр... :kikl ..добро признајем можда некада ,али требаш да знаш да постоји Глам Рок , Поп Рок који јесу врста Рок и Поп музике јер су хибридни жанрови ,али Поп музика и Рок музика не могу бити исти, јер у Рок музику спада и Хеви Метал музика , Панк музика , Алтернатива итд.

Популарна музика ( Popular Music = музика за широке масе) је "кишобран" за све стилове од рокенрола и џеза преко ритам & блуза, рока и тешког рока до прогресивног рока.
Но, *поп* није скраћеница од Popular Music, већ је то посебан жанр, као што је и *рок* посебан жанр. Т су велики под-жанрови Популарне музике. Па се *поп* даље дели на поп-рок, диско музику, dream-pop итд, а рокенрол на рок, тешки рок, прогресивни рок, панк, хеви метал, алтернативни рок...
Па тако на пример АББА никада није била рок, већ поп група. Дејвид Боуви је углавном снимао поп-рок плоче, Стоунси и Ху су на пример рок, Дип Парпл је тешки рок, Смак је прогресивни рок итд.
Ма шта Svetovid зна о рок музици, зна да наброји пар група и то је све - Svetovid слуша народњаке.
"...Индентификација са агресором, капитулантска свест, позив на "реалност" јачег и немилосрдно оспоравање и уништење оних који се јачем супростављају, чине чворишне тачке квислиншког деловања, од Недића, Љотића и Михаиловића до Јовановића, Драшковића и Кораћа..."
Марио Калик
Корисников грб
Светонио

Поруке: 910
Придружен: Пон Јун 28, 2010 9:04 am

Порукаод Svetovid » Суб Апр 05, 2014 2:54 am

Светонио пише:Ма шта Svetovid зна о рок музици, зна да наброји пар група и то је све - Svetovid слуша народњаке.

Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Светонио » Суб Апр 05, 2014 7:36 am

Svetovid нема појма ни о чему осим о пољопривреди, тако да му је боље да отвори једну тему о пољопривреди (или још боље - форум) и да пише само о томе, јер чак и на забавној теми о року, поставља копи-пејстове а не своје ауторске текстове односно сопствена размишљања.
Па је тако поставио и глупачки текст "Исповест монаха: знам како су страдали чланови ЕКВ" који као да је скинут са неког клеро-фашистичког сајта рецимо Образа и треба да "докаже" директну и нераскидиву ("сатанску") повезаност рок музике (у овом конкретном случају пост-панка) и дроге па тако и смрти (из које нас јел'те избавља само наша "света црква" и то кад дочекамо да се Џизуз "врати" да нам свима, и живимa и мртвима, "суди") што је будалаштина јер се далеко више од рокера дрогирају народњаци, нарочито они које Svetovid највише слуша - турбо-фолкери.
А иначе да је то тако као што сере смрдљиви монах, да рок директно води у дрогу и смрт, Р. М. Точак би умро одма` после изласка првог албума Смака, значи још 1975 године, Дадо Топић чак три године пре тј. 1972 год. када је изашао албум-првенац загребачког Тајма, Бора Чорба одмах по изласку хита "Лутка са насловне стране", а Џони Штулић у Холандији и није онај прави, јер прави Џони се оверио после једног концерта у Дому Омладине на почетку осамдесетих. Овај у Холандији је преварант, зато се и не враћа јер би га провалили да он није прави Џони - распитајте се о томе код монаха Арсенија.

ПС Узгред буди речено, тај фратр лаже као пас. Милан Младеновић није умро од дроге већ од рака.
"...Индентификација са агресором, капитулантска свест, позив на "реалност" јачег и немилосрдно оспоравање и уништење оних који се јачем супростављају, чине чворишне тачке квислиншког деловања, од Недића, Љотића и Михаиловића до Јовановића, Драшковића и Кораћа..."
Марио Калик
Корисников грб
Светонио

Порукаод Svetovid » Нед Апр 06, 2014 5:20 am

Нисам монахов адвокат, али човек је јасно рекао:

Монах пише:Rokenrol ima neki smisao samo u počecima i da to bude samo jedna vrsta bunta protiv sivila svakodnevice, ukoliko se pređe granica, uz konzumiranje narkotika, on postaje otrovan, ako se pretera postaje smrtonosan.

.... односно, није ништа говорио против рокенрола, то је Светонијева измишљотина.

Светонио пише:Точак би умро одма` после изласка првог албума Смака, значи још 1975 године, Дадо Топић чак три године пре тј. 1972 год. када је изашао албум-првенац загребачког Тајма, Бора Чорба одмах по изласку хита "Лутка са насловне стране", а Џони Штулић у Холандији и није онај прави, јер прави Џони се оверио после једног концерта у Дому Омладине на почетку осамдесетих.

ЕКВ је био једини потпуно оригинални бенд на југословенском простору. Док су друге групе копирале (или копи/пејстовале) све што су виделе у Лондону и Њујорку, углавном из комерцијалних разлога, ЕКВ је једина изградила нешто што би се могло звати југословенски/српски рок. Они сами кажу током једног интервјуа да свирају духовну музику, а Маргита додаје да је то музика произашла из словенског гена:

Светонио пише:Милан Младеновић није умро од дроге већ од рака.

Овај Светонио је почео да лаже самог себе. Канцер напада када организму ослаби имунитет. Тако да у крајњој линији није битно шта је дотукло нечији организам, него шта је изазвало ћелије у организму да "подивљају". Сутра ће испасти да је Бора Чорба умро од "старости", а не од алкохола, само зато што је имао нешто јачи имунитет, па није умро у млађим годинама.
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Светонио » Сре Апр 09, 2014 4:51 pm

Pevači Dragan Kojić Keba i Mile Kitić nalaze se na spisku kupaca narkotika koji je nađen u stanu narko-dilera Marka Lugonje (33), saznaje Kurir.

Odkud njegovo ime na Lugonjinom spisku: Mile Kitić

Vest da je reper Bane Bojović, frontmen grupe "Sanšajn", uhapšen u nedelju zbog posedovanja droge spid i napada na policajca, izazvala je veliki broj komentara. Reper se kasnije oglasio na društvenoj mreži demantujući vest.

Jedna od objavljenih informacija u medijima je da je kod izvesnog Marka Lugonje, od kojeg je Bojović navodno kupio drogu, pronađen popis imena za koji se sumnja da govori o stalnim kupcima. Alo je objavio da se na popisu navodno između ostalih nalaze i pevači Mile Kitić i Dragan Kojić Keba.

Njih dvojica razotkriveni su u okviru istrage koja je pokrenuta protiv frontmena grupe Sanšajn Branka Bojovića (45), tokom koje je utvrđeno da je Bojović upravo od Lugonje kupio sedam paketića spida. Ipak, Lugonja je demantovao da su to osobe koje nabavljaju drogu rekavši da mu oni samo duguju novac za patike i sličnu robu koju su naručivali preko njega.

- Razočaran sam naslovom u novinama. Znam da su mediji željni senzacije i da je ovo naslov koji me ne optužuje, ali ako se ne pročita podnaslov i tekst, čitaoci mogu da misle svašta. Svaki vid tužbe je isto tako besmislen jer svaki znak pitanja ih ograđuje od bilo kakve optužbe. Na žalost, tako je. Ja znam da nisam ni kriv ni dužan u celoj ovoj priči koja nije deo mog života. Istina je da je Marko Lugonja dolazio na teniske terene gde sam ga ja upoznao i jedino tamo i viđao. Uvek je preprodavao neke sitnice, neku sportsku opremu. Ja lično nikada ništa od njega nisam kupio! Baš pre par dana je dolazio i nudio neke patike koje sam ja probao i rekao mu da mi se ne dopadaju, da su neudobne, da imaju tvrd đon. Možda je on tada zapisao moje ime da bi mi nabavio druge. Stvarno ne znam, ali to je stvarno jedino objašnjenje zašto bi zapisao moje ime, kaže zbunjeni i šokirani Mile Kitić.

Dnevni list je objavio da Lugonja tvrdi da mu pevač duguje novac, ali Kitić to oštro demantuje.

- Ne postoji čovek koji može reći za mene da mu dugujem! Sve što sam ikada kupio, to sam i platio, tako da je i to jedna od neistina, izričit je Mile, koji dodaje da je spreman da ide u policijsku stanicu kako bi dao izjavu povodom svega. Tada bi, kako kaže, zahtevao da policija javno objavi njegovu apsolutnu nevinost u celoj toj priči.

http://www.vesti-online.com/Scena/Estra ... od-Lugonje :zurka
Марио Калик
Корисников грб
Светонио

ПретходниСледећа

Повратак на НАУКА, УМЕТНОСТ, ЉУБАВ, ЗДРАВЉЕ, ЗАБАВА

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 3 госта