Ви мојој бесмртној души не можете ништа

национализам, мондијализам, глобализам, тоталитаризам, патриотизам, антиглобалистички фронт, Америка, Русија, НАТО, ММФ, Светска Банка, мали народи и светске силе, Белорусија, Иран, Венецуела, Вредносни систем, Поуке историје, Аутентични и нови митови

Re: Ви мојој бесмртној души не можете ништа

Порукаод mihailo » Суб Нов 29, 2014 1:09 pm

Не мешајте у ову говнарију Џингис кана! Он је од пре много векова, из времена другачијег, и није превише одударао од стандарда тог времена. Ово је ТРЕЋИ МИЛЕНИЈУМ! Џингис кан је недоношче према САДистима и њиховим нацистичким подепцима!
mihailo

Поруке: 64
Придружен: Пет Јул 05, 2013 8:45 am

Порукаод Svetovid » Суб Нов 29, 2014 7:10 pm

Па то и јесте најтужније, што усташе заступају идеологију Џингис кана у 20. и 21. веку. :kafa Американци су софистицирана зла империја, а Хрвати су чисти варвари. Чак и окрутни нацисти, кад су видели размере усташких зверстава, наредили су им да мало "смање доживљај".
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод Svetovid » Пон Дец 01, 2014 6:49 pm

:kafa
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/po ... o-brijanje

Špijunka: Četnički vojvoda naredio brijanje
01. decembar 2014. 13:20 | Komentara: 2

U nameri da podigne posustalu partiju koja je ostala ispod cenzusa, lider radikala Vojislav Šešelj zaveo je gvozdenu disciplinu u SRS po pitanju radnog vremena, pušenja, odevanja, pa i brijanja

OTKAKO se vratio iz Haga, lider radikala Vojislav Šešelj rešio je da uzme stvar u svoje ruke i podigne posustalu partiju koja je na izborima ostala ispod cenzusa.

Prvi korak na koji se odlučio je vraćanje gvozdene discipline. Uvedeno je radno vreme u stranci, od devet do šest, zabranjeno je pušenje u stranačkim prostorijama, a uredna odela i frizure se podrazumevaju.

Među zahtevima je i obavezno brijanje, što će članovima, s obzirom na ljubav prema četničkoj tradiciji, verovatno najteže pasti.

Слика
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Aнa » Суб Дец 06, 2014 9:44 pm

Корисников грб
Aнa

Поруке: 4087
Придружен: Пет Нов 11, 2011 6:49 pm

Порукаод Svetovid » Уто Дец 09, 2014 4:30 am

Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Svetovid » Сре Дец 10, 2014 3:53 pm

37:00 "Да сам хтео да играм на америчку карту, не би они тражили ни Мићуновића, ни Ђинђића, ни Вука Драшковића, поготову... играли би на ту моју карту, али ја то никада нисам хтео."
:kafa12
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Griz Lee » Пет Дец 12, 2014 7:10 pm

„Није страшно ако човек остане сам против свих”, говорио ми је Драгош, осмехнут. „Тачно је да историју пишу победници, али историју стварају идеје ,поражених’: најзначајнија учења и мисли у трезору Европљана исписали су велики губитници, од Платона и Јулијана Императора, преко Дантеа, Де Местра, Доносо Кортеса, Ничеа и Достојевског, до Еволе, Карла Шмита, Јингера, Хајдегера и Црњанског. Списи мислилаца и писаца победника су безнадежно плитки, безначајни и досадни.”

"Наше ће сјене ходати по Бечу,лутати по двору,плашити господу'' Гаврило Принцип
Корисников грб
Griz Lee

Поруке: 633
Придружен: Чет Јан 17, 2013 8:09 pm
Место: Србија

Порукаод Svetovid » Пет Дец 12, 2014 7:52 pm

Дугин је потпуно непринципијелан човек, а на страну то што није ни приближно толико утицајан у Русији, колико то домаћи медији тврде. Мени се чини да је он у Русији потпуни маргиналац. Ево само на примеру ЕУ и Шешеља, колико је Дугин политички лутао у време док је СРС била најјача странка: viewtopic.php?f=10&t=285&p=7005&hilit=%D0%B4%D1%83%D0%B3%D0%B8%D0%BD#p7005
Александар Дугин, познати руски геополитичар и председник покрета "Евроазија" у интервјуу за "Геополитику"

Александре Гељевичу, Ви вероватно пратите догађаје у Србији уопште како Ви видите нашу будућност, шта треба да радимо? Најважније питање које ми сада сви овде постављамо јесте шта треба да радимо? Видите да су сада опет на власти код нас људи про- атлантистички усмерени, с друге стране, све више јача СРС која је као што знате проруска и про- евроазијска, тако да она уколико дође на власт шта она треба да ради и уопште шта ми националисти треба да радимо? И посебно каква је улога у свему томе Коштунице, по Вашем мишљењу?

- Чини ми се да можда не сагледавам баш најбоље слику садашње српске политике. Прво, Срби треба да траже узајамно разумевање са Европом, односно са Европском Унијом. Срби треба да својим односима са Европом траже модус вивенди, то је врло сложен, деликатан и тежак процес, али је неопходан. Сматрам да Срби морају да израде надсрпски пројекат регулисања ситуације. По мом мишљењу треба да постоји неки наднационални пројекат и националистичке снаге треба да буду унутар њега јер национализам чак и праведан и оправдан врло често у нашем свету постаје инструмент распада. Ја лично познајем Шешеља, када је он долазио код нас. Мени се чини да тај израз националне емоције представља Српску Радикалну Странку, али не и националне мисли.
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Svetovid » Сре Дец 24, 2014 1:19 am

http://www.srpskaradikalnastranka.org.rs/srbija/3977

ПРОГЛАС ХРВАТСКОМ НАРОДУ
23. децембар 2014.

Браћо Хрвати,

Позивам вас да се листом одазовете на председничке изборе који се одржавају 28. децембра 2014. године и гласате за најбољег међу Хрватима, мог драгог пријатеља Иву Јосиповића.

Иво Јосиповић је у протеклом мандату већ доказао да је достојан председничке функције, ломећи крила хрватском национализму. Ја лично сам му захвалан што ми је пресудно помогао у тренутку кад ме је Александар Вучић блокирао на свим београдским телевизијама.

Тада је мој добри Иво иницирао саборску расправу о мени, расправу у Парламенту Европске уније и у Савету безбедности, дајући ми публицитет непроцењиве вредности.

Од Иве Јосиповића очекујем да ће у наредном мандатном периоду дефинитивно сломити усташлук у Хрватској, радикално потиснути политички утицај Римокатоличке цркве и повући хрватске трупе са територије Републике Српске Крајине.

Уверен сам да ће Иво Јосиповић признати независност Републике Српске Крајине и отворити пут успостављању Велике Србије.

Зато апелујем на све поштене Хрвате и Хрватице да му својим гласом помогну да поново постане председник Хрватске.

У Београду, 23. децембар 2014. године

Четнички војвода

др Војислав Шешељ
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Фундаменталиста » Пет Дец 26, 2014 10:12 pm

Oбратите пажњу од 48:20 минута, јел то значи да Образ више неће бити са СРС?
Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm
Место: Градац Моравски

ПретходниСледећа

Повратак на СТРАТЕГИЈЕ - Висока политика, идеје, идеологије

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 5 госта