Срби вс Албанци - зашто Албанци побеђују?

национализам, мондијализам, глобализам, тоталитаризам, патриотизам, антиглобалистички фронт, Америка, Русија, НАТО, ММФ, Светска Банка, мали народи и светске силе, Белорусија, Иран, Венецуела, Вредносни систем, Поуке историје, Аутентични и нови митови

Re: Срби вс Албанци - зашто Албанци побеђују?

Порукаод Tatzelwurm » Пон Нов 11, 2013 7:35 pm

papaja пише:
Ако ти себе сматраш, како кажеш, голим говнетом - то је твоја ствар, немам ништа против, само немој и мене да стављаш у исти кош са собом. А ни остатак српског народа, који је народ на куб у односу на све у нашој околини по свим параметрима. Допринос светској култури, науци, раду и уопште стваралаштву је немерљив. И пази овде говорим искључиво о народу а не власти или држави која је у курцу, али то је нека сасвим друга прича.

Ако си неки аутошовиниста - опет твој проблем, ниђе везе што би рекли јекавци, те тако не капирам шта тебе тангира и то што неко тврди да је са Сиријуса или Тау Цетија.

Просто је невероватно колико ми често неко извлачи из контекста реченицу. :kikl
Прочитај још једанпут , најозбиљније ти ово говорим:

Рецимо Срби имају тај комплекс јер на себе гледамо као неки народ који се за нешто пита , гледамо себе на као на неку велику силу која може све около да разбуца ,а истина је да смо гола говна на том пољу.

Не видим шта сам погрешно рекао осим ако се ради о некој другој Србији која није са ове планете или о неком Сербијусу Небеској Страдији... :hoho

Сербијус Страдијус сам ја измислио следећи Деретићеве инструкције..нико то не тврди...ахахаха...умирем... :hoho :hoho :hoho ,а Тау Цети је из неке друге приче која нема везе са Србима ,али ако те занима о чему се ради пронађи на интернету књигу Историја галаксије или тако нешто , углавном веома брзо ћеш пронаћи информације :kafa

papaja пише:Пара врти где бургија неће. Није ствар у томе да постоје екстремисти, него како ти екстремисти долазе у позицију да се нешто питају. Има којекаквих екстремиста и "екстремиста" и у Америци, Енглеској, Немачкој, како то тамо не долазе у позицију да се питају. Ко финансира те екстремисте, одакле паре за бомбе, пушке, нервне гасове, не пада то сине с неба, од Алаха.

Па они сами се финисарију! Знаш ли то колило они имају новца? :kikl
To су бре фанатични "тајфуни" :hoho

papaja пише:
Ма могу и бушмани да живе у колиби и да лове мравоједе за ручак, није проблем, него се поставља питање квалитета таквог живота. Извини што не делим твој ентузијазам, а верујем ни већина становника Србије да треба да живимо као бичари, сунђери и трепљасте црви а уз то да будемо и велепатриоте, тешко то иде брале, видећеш кад будеш морао да носиш целу породицу на својим леђима за цркавицу, живи ти са 17 чланова породице у картонској кутији па се до миле воље окупљај са осталим картонистима у решавању националних питања, ево ја те подржавам најискреније.
[/quote]

Види најозбиљније ти саветујем да смириш твој шофинизам и расизам ...шалим се наравно... :vamp

Озбиљно , ево ти један савет од мене: не мораш ти да имаш четворо деце можеш троје тако што ћеш прво направити двоје па за једно 7-10 година још једно и немаш никавих проблема. Ја знам човека који има троје деце , читава породица прима само једну просечну плату па опет човек стигне и да оде и на море и то све зарад своје деце. Дакле све може само када се хоће и када се зна , друга је ствар када неко неће јер наравно не жели да напусти своје родитеље и што је друштво као такво размажено да деца напуне у гузицу 30 година и још живе на грбачама својих родитеља! :kikl
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
.˙. .˙. .˙. .˙. .˙. 爻 .˙. .˙. .˙. .˙. .˙.
THE SOURCE OF MY MAGICK IS LOVE. WHO IS THE SOURCE OF LOVE?
Корисников грб
Tatzelwurm

Поруке: 1549
Придружен: Пон Мај 16, 2011 11:39 am
Место: Обилазим свет и гледам шта се ради...

Re: Срби вс Албанци - зашто Албанци побеђују?

Порукаод Griz Lee » Нед Јан 15, 2017 10:44 pm

Обавезно!!!
„Није страшно ако човек остане сам против свих”, говорио ми је Драгош, осмехнут. „Тачно је да историју пишу победници, али историју стварају идеје ,поражених’: најзначајнија учења и мисли у трезору Европљана исписали су велики губитници, од Платона и Јулијана Императора, преко Дантеа, Де Местра, Доносо Кортеса, Ничеа и Достојевског, до Еволе, Карла Шмита, Јингера, Хајдегера и Црњанског. Списи мислилаца и писаца победника су безнадежно плитки, безначајни и досадни.”

"Наше ће сјене ходати по Бечу,лутати по двору,плашити господу'' Гаврило Принцип
Корисников грб
Griz Lee

Поруке: 633
Придружен: Чет Јан 17, 2013 8:09 pm
Место: Србија

Претходни

Повратак на СТРАТЕГИЈЕ - Висока политика, идеје, идеологије

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 4 госта