Глупе политичке мисли

Избори, дневнополитички догађаји, политичари, политиканти, плакати, маркетинг, обмане, деобе, скупштина, влада, покрајине, општине, предузећа

Глупе политичке мисли

Порукаод Svetovid » Сре Мај 21, 2014 12:22 pm

Некад сам падао у ватру када бих чуо неку тоталну глупост, :evil: :evil: расправљао бих се, :evil: исправљао криве Дрине, :evil:указивао на очигледне грешке у резоновању, јер ме је пуно нервирала унутрашња нелогичност таквих мисли. Сада више не, сада ми је смешно. Па рекох да запишем неке од тих "народних бисера", који се усменим путем шире брзином светлости. На пример:

"Вучић је много паметан, али шта то вреди када ови други из владе ништа не ваљају"
:vamp3
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Re: Глупе политичке мисли

Порукаод Aнa » Сре Мај 21, 2014 2:25 pm

ја се испрепадам колика је моћ политике да уништи народ

Слика
Корисников грб
Aнa

Поруке: 4090
Придружен: Пет Нов 11, 2011 6:49 pm

Re: Глупе политичке мисли

Порукаод Griz Lee » Суб Мај 24, 2014 11:38 am

Слика
„Није страшно ако човек остане сам против свих”, говорио ми је Драгош, осмехнут. „Тачно је да историју пишу победници, али историју стварају идеје ,поражених’: најзначајнија учења и мисли у трезору Европљана исписали су велики губитници, од Платона и Јулијана Императора, преко Дантеа, Де Местра, Доносо Кортеса, Ничеа и Достојевског, до Еволе, Карла Шмита, Јингера, Хајдегера и Црњанског. Списи мислилаца и писаца победника су безнадежно плитки, безначајни и досадни.”

"Наше ће сјене ходати по Бечу,лутати по двору,плашити господу'' Гаврило Принцип
Корисников грб
Griz Lee

Поруке: 633
Придружен: Чет Јан 17, 2013 8:09 pm
Место: Србија

Повратак на ТАКТИКЕ - Дневна политика

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 2 госта