Двери отишле у српске радикале!

Избори, дневнополитички догађаји, политичари, политиканти, плакати, маркетинг, обмане, деобе, скупштина, влада, покрајине, општине, предузећа

Re: Двери отишле у српске радикале!

Порукаод velesila » Чет Јул 31, 2014 12:06 am

Svetovid пише:
velesila пише:Zalosno je na sta se svela politička scena Srbije, drzave koja je nedavno imala vise od deset snaznih stranaka koje su vodili jaki politicari puni znanja, kako onog opsteg tako i političkog.

Браво друже Светонио, само настави да спинујеш у правцу рестаурације једнопартијског система, нема нама бољитка док не клонирамо Јошку Броза у 250 примерака, тек онда би парламент био савршено место.
:hoho

Slusaj me vamo moroncino debilna, jebe mi se sto si admin, prestani da mi seres po postovimai komentarima!

Kao prvo tu me napadas da sam neki Svetonio (valjda neka komunjara) jer sam blatio Tita. Blatim Tita i ti me zoves komnjarom! I prestani da koristis taj seselj-stajl pisanja ne stoji ti!

Boli te sto je jos neko osim tebe poceo da objavljuje postove pa tu napadas bez ikakva razloga po principu: blatis Tita - sigurno si komunjara!

i Procitaj opet to sto si kvotao sada! Kakve to veze ima sa jednopartijskim sistemom! Idi se leči moronu!
velesila

Поруке: 66
Придружен: Пон Јул 28, 2014 12:39 pm

Порукаод velesila » Чет Јул 31, 2014 12:31 am

velesila пише:
Svetovid пише:
velesila пише:Zalosno je na sta se svela politička scena Srbije, drzave koja je nedavno imala vise od deset snaznih stranaka koje su vodili jaki politicari puni znanja, kako onog opsteg tako i političkog.

Браво друже Светонио, само настави да спинујеш у правцу рестаурације једнопартијског система, нема нама бољитка док не клонирамо Јошку Броза у 250 примерака, тек онда би парламент био савршено место.

Slusaj me vamo moroncino debilna, jebe mi se sto si admin, prestani da mi seres po postovimai komentarima!

Razumio bi da se ne slazemo oko nekih stavova pa da me eto vredas, da me napadas. Kao prvo ja sam seseljevac iz Banja Luke i naravno da cu blatiti ono djubre iz kuće cveca koje je nas precase zauvjek odvojilo od nase matice (ti kao beogradska mimoza to nikada neces razumjeti). I ti mi onda ubacis poruku da sam ja neki Svetonio i da hoću svojim postom protiv Tita postici kontra-efekat! Ma bogati!? :evovam2

Kao drugo, ajde pogledaj ovo sto si tu kvotao; gdje tu vidis pozivanje na jednopartijski sistem!? :neznam

Zalosno je na sta se svela politička scena Srbije, drzave koja je nedavno imala vise od deset snaznih stranaka koje su vodili jaki politicari puni znanja, kako onog opsteg tako i političkog.

Jasno ili si retardovan pa ne razumes da smo na istoj strani ili si malo ljubomoran sto su i drugi ljudi poceli objavljivati na tvom forumu, a ne samo ti :lupa :hoho
[/quote]
velesila

Порукаод velesila » Чет Јул 31, 2014 12:36 am

velesila пише:
velesila пише:
Svetovid пише:

Ti si glup. Svetonio, ti koji se krijes iza nika "Svetovid", molim te u buduce odjebi od mojih postova i komentara!
velesila

Порукаод velesila » Чет Јул 31, 2014 12:37 am

velesila пише:
velesila пише:
velesila пише:
Svetovid пише:

Sad si prevrsio svaku mjeru! Prijavljujem te!
velesila

Порукаод Svetovid » Чет Јул 31, 2014 9:44 am

velesila пише:Kao prvo tu me napadas da sam neki Svetonio (valjda neka komunjara) jer sam blatio Tita. Blatim Tita i ti me zoves komnjarom!

Од када се блаћење зове када Тита прогласиш за новог Шћепана Малог, способног државника који је оснажио Српску Црну Гору и Брда. Иако добро знаш да је комунистички диктатор декретима измислио црногорску нацију и државу. Спинујеш мало по мало, све у циљу рехабилитације Броза и једнопартијског система. То је моје мишљење на основу твојих постова, да глумиш и спинујеш, а то што простачки вређаш због израженог мишљења и то личи на препознатљив рукопис комунисте Светонија. (вероватно неки простак-сеља кога су комунисти довели преко везе у велики град) Кукавичко вређање преко интернета и анти-господски манири, све је то већ виђено бар 100 пута на форуму. Ако пак тврдиш да ниси он, шта има да те погађа моје мишљење, моје је право да напишем оно што мислим, о било којој појави. И то мишљење врло добро аргументујем.
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод velesila » Чет Јул 31, 2014 12:31 pm

Svetovid пише:
velesila пише:Kao prvo tu me napadas da sam neki Svetonio (valjda neka komunjara) jer sam blatio Tita. Blatim Tita i ti me zoves komnjarom!

Од када се блаћење зове када Тита прогласиш за новог Шћепана Малог, способног државника који је оснажио Српску Црну Гору и Брда. Иако добро знаш да је комунистички диктатор декретима измислио црногорску нацију и државу. Спинујеш мало по мало, све у циљу рехабилитације Броза и једнопартијског система. То је моје мишљење на основу твојих постова, да глумиш и спинујеш, а то што простачки вређаш због израженог мишљења и то личи на препознатљив рукопис комунисте Светонија. (вероватно неки простак-сеља кога су комунисти довели преко везе у велики град) Кукавичко вређање преко интернета и анти-господски манири, све је то већ виђено бар 100 пута на форуму. Ако пак тврдиш да ниси он, шта има да те погађа моје мишљење, моје је право да напишем оно што мислим, о било којој појави. И то мишљење врло добро аргументујем.

Izvini na vredjanju, ali si stvarno prećero sinoc! :lupa

Nemoj, pomesao si loncice: takav naslov sam dao da zaintrigiram citalacku publiku; a kad neko udje i procita tekst onda vidi zbog cega sam dao takav naslov; nigdje ne pominjem da je Tito bio uspjesan drzavnik - čak stavise, vredjam ga i iza svih mojih rijeci stojim. Pogotovo stojim iza komentara kojeg sam napisao tebi, u kojemu isticem kratak popis svih negativnih stvari koje je Tito uradio za svoje diktatorske vladavine. I niti zelim da ista spinujem niti da velicam Tita.

I daj molim te reci, sta napadas moju objavu hrvatskog novinskog clanka gdje Putina i Milosevica upoređuju sa Hitlerom? Sta je loše u tome da Srbi vide kakve novinske clanke moramo citati mi Precani htjeli ne htjeli, svakog dana? I tu vidis nekakvo spinovanje. Ti svuda vidis spinovanje. Ti prosto svakom tekstu koji neko objavi mozes da izokrenes smisao i reci da neko zeli spinovati a ne razumes da si upravo ti taj spin - doktor; ja napisem naslov Jospi Broz kao Scepan Mali i nigdje ne navedem da je Tito bio uspjesan drzavnik i ti onda sa tim spin fazonom das do znanja da sam toboze to htio reci - i tako si ustvari ti spinovao!

Tvrdim da nisam Svetonio i ne pogadja me to tvoje misljenje. Ono me ne pogadja ali mi smeta u mojim svakodnevnim aktivnostima na ovom forumu. Kada napisem bilo šta; komentar ili post, ti odmah napadas moju licnost i pisanje i to sa nevidjenim smislom za izokretanje smisla.
velesila

Порукаод Фундаменталиста » Чет Јул 31, 2014 6:08 pm

Sad si prevrsio svaku mjeru! Prijavljujem te!

Пријавићеш Световида Световиду? :hoho
Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm
Место: Градац Моравски

Порукаод Svetovid » Чет Јул 31, 2014 9:22 pm

velesila пише:ne pogadja me to tvoje misljenje. Ono me ne pogadja ali mi smeta u mojim svakodnevnim aktivnostima na ovom forumu.

"Он овде пише како ја волим да се пресвлачим у духа."
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод Светонио » Сре Авг 27, 2014 6:00 pm

Овим демантујем примитивну Svetovidovu фантазмагорију да имам дупли налог тј. демантујем га у ничим поткрепљеној тврдњи да користим налог velesila. Не користим нијeдан други налог осим налога Светонио, a на Бадњак форуму, нити сам икада користио.

Хвала!
"...Индентификација са агресором, капитулантска свест, позив на "реалност" јачег и немилосрдно оспоравање и уништење оних који се јачем супростављају, чине чворишне тачке квислиншког деловања, од Недића, Љотића и Михаиловића до Јовановића, Драшковића и Кораћа..."
Марио Калик
Корисников грб
Светонио

Поруке: 910
Придружен: Пон Јун 28, 2010 9:04 am

Порукаод Фундаменталиста » Сре Авг 27, 2014 6:49 pm

Шта је следеће? Инжeњер Бабић? Валтер?
Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm