"Алтернативне" теорије о пореклу Срба

Теорије о пореклу Срба, Историјски извори, Митови, Епови, Обичаји Срба, Етнологија, Народна култура, Антика, Средњи Век, Новија историја, Археологија, Генетика, Антропологија, Лингвистика...

Re: "Алтернативне" теорије о пореклу Срба

Порукаод Фундаменталиста » Нед Сеп 11, 2016 1:18 pm

Божидар Митровић назива монотеистичке религије пустињским идеологијама, које су наметнуте Европљанима, док послије каже да је и он православан.

Kласична будала која веру прихвата здраво за готово.
Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm
Место: Градац Моравски

Порукаод Јакобог » Пон Сеп 12, 2016 11:18 am

Изгледа да Митровић мисли на јеврејску завјеру против Срба и Словена. Рекао је раније: "Сви Јевреји су се у Москви просле године, на пример, дигли против уједињења Југославије, Белорусије и Русије, јер би то угрозило апсолутну власт коју Јевреји имају у Русији. Ја сам иступао у Думи на Анти-Нато трибини коју је водио Бабурин, са излагањем које сам назвао "Технологија геноцида римског, хазарског и словенских народа народа". Још у јануару 1999. објавио сам међународни конкурс којим сам хтео да укажем на геноцид словенских народа, који се уништава истом технологијом којо је уништен и римски народ. Али "племе моје сном мртвијем спава", да руски тј. јеврејски новинари у Москви нису чак ни после тако ужасних бомбардовања југославије, хтели да обајве информацију о овом мом пројекту" - казе Божидар Митровић и додаје:.

- После тога сам поднео и кривичну пријаву против водитеља програма Кисељова НТВ, јер је он јавно позвао муслимане да помажу Албанцима против Срба и јер је сејао верску мржњу. У Москви само седморица новинара, на пример, интересују се за српско питање на Балкану и посебно на Космету. Али ниједан од њих није хтео да објави вест да је у Русији формиран Међународни јавни трибунал против злочина НАТО у Југославији, чији сам ја члан, све док то није јавно рекао југословенски министар правде.

Са својим ставовима др Божидар Митровићје упознао све врховне инстанце Русије, јер живи у нади да ће се Руси једног дана сами окренути против јеврејског лобија, који влада овом највећом словенском земљом.
Корисников грб
Јакобог

Поруке: 281
Придружен: Уто Апр 05, 2011 7:45 pm

Порукаод Фундаменталиста » Пон Сеп 12, 2016 1:16 pm

Јакобог пише:Изгледа да Митровић мисли на јеврејску завјеру против Срба и Словена. Рекао је раније: "Сви Јевреји су се у Москви просле године, на пример, дигли против уједињења Југославије, Белорусије и Русије, јер би то угрозило апсолутну власт коју Јевреји имају у Русији. Ја сам иступао у Думи на Анти-Нато трибини коју је водио Бабурин, са излагањем које сам назвао "Технологија геноцида римског, хазарског и словенских народа народа". Још у јануару 1999. објавио сам међународни конкурс којим сам хтео да укажем на геноцид словенских народа, који се уништава истом технологијом којо је уништен и римски народ. Али "племе моје сном мртвијем спава", да руски тј. јеврејски новинари у Москви нису чак ни после тако ужасних бомбардовања југославије, хтели да обајве информацију о овом мом пројекту" - казе Божидар Митровић и додаје:.

- После тога сам поднео и кривичну пријаву против водитеља програма Кисељова НТВ, јер је он јавно позвао муслимане да помажу Албанцима против Срба и јер је сејао верску мржњу. У Москви само седморица новинара, на пример, интересују се за српско питање на Балкану и посебно на Космету. Али ниједан од њих није хтео да објави вест да је у Русији формиран Међународни јавни трибунал против злочина НАТО у Југославији, чији сам ја члан, све док то није јавно рекао југословенски министар правде.

Са својим ставовима др Божидар Митровићје упознао све врховне инстанце Русије, јер живи у нади да ће се Руси једног дана сами окренути против јеврејског лобија, који влада овом највећом словенском земљом.

Као што сам рекао човек је обична будалетина.
Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm
Место: Градац Моравски

Претходни

Повратак на КОРЕНИ СРБА - историја, традиција, култура

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 4 госта