Невиност

брак, деца, везе, шеме, комбинације, љубав кроз историју и модерно схватање љубави...

Re: Невиност

Порукаод Aнa » Чет Сеп 25, 2014 6:57 pm

него, чујем ту и тамо израз православна џамахирија
шта се под тиме тачно подразумијева?
Корисников грб
Aнa

Поруке: 4089
Придружен: Пет Нов 11, 2011 6:49 pm

Порукаод Фундаменталиста » Чет Сеп 25, 2014 6:59 pm

Aнa пише:џамахирија

Муфтија објаснио:

Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm
Место: Градац Моравски

Порукаод Tatzelwurm » Чет Сеп 25, 2014 7:00 pm

Него какве сад има везе голотиња са невиношћу? Мислио сам да невиност има са "разрађености" ,а не са изгледом машине. :hoho

него, чујем ту и тамо израз православна џамахирија

Жаргонски израз за трпање цркве у ствари где јој није место. Нема никаве везе са значењем речи џамахирија. :kafa

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%8F%D0%B0 ... 1%98%D0%B0
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
.˙. .˙. .˙. .˙. .˙. 爻 .˙. .˙. .˙. .˙. .˙.
THE SOURCE OF MY MAGICK IS LOVE. WHO IS THE SOURCE OF LOVE?
Корисников грб
Tatzelwurm

Поруке: 1549
Придружен: Пон Мај 16, 2011 11:39 am
Место: Обилазим свет и гледам шта се ради...

Порукаод Aнa » Чет Сеп 25, 2014 7:01 pm

Фундаменталиста пише:
Aнa пише:а јесте, неколико пута сам гледала јутарњи, оне стварно немају мјере, али разумијем да многима одговара....................

Јесте ли на ово мислили?

и на ово, ту је све, и руке и ноге и деколте

http://www.youtube.com/watch?v=XI-1VzBjPNw
Корисников грб
Aнa

Порукаод Tatzelwurm » Чет Сеп 25, 2014 7:03 pm

Него какве сад има везе голотиња са невиношћу? Мислио сам да невиност има веза са "разрађености" ,а не са изгледом "машине". :hoho

Леле мајко сви на плажи и на улици изгубише невиност ,а никога не појебоше! Шта се ово догађа... :hoho :ribaipo :mukica :tris
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
.˙. .˙. .˙. .˙. .˙. 爻 .˙. .˙. .˙. .˙. .˙.
THE SOURCE OF MY MAGICK IS LOVE. WHO IS THE SOURCE OF LOVE?
Корисников грб
Tatzelwurm

Поруке: 1549
Придружен: Пон Мај 16, 2011 11:39 am
Место: Обилазим свет и гледам шта се ради...

Порукаод Svetovid » Пет Сеп 26, 2014 10:32 am

Aнa пише:али оно што мени смета су голе ноге и руке водитељки са тв-а, није ми јасно да их тако пусте пред камере, али пошто су мушкарци директори онда може

Зашто би директори спречавали нешто што доноси гледаност без већег улагања у продукцију? :vamp Због морала? Па ја више не познајем ниједну девојку која јавно не показује све што има, уколико има шта да покаже. Неће се ништа променити ако се водитељке почну облачити конзервативно, гледаоци ће само пребацити канал. Не бих да доносим моралне судове да ли је то добро или лоше, али тако је-како је, у овој фази људске цивилизације жене користе своје облине као оружје. :kafa Лично више волим, као и онај са јутјуб снимка, кад се више сакрије него открије, мистериозније ми је узбудљивије, међутим, свестан сам да жене имају бољи избор у личном животу и каријери када више открију (богатијег супруга, плаћенији посао, итд.), а против економских закона се не може. :vamp
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод Aнa » Пет Сеп 26, 2014 12:10 pm

онда нема проблема, новац и голотиња су ту, битан је профит
а што се тиче скривених, покривених жена успјешну потрагу желим
Корисников грб
Aнa

Порукаод Svetovid » Пет Сеп 26, 2014 1:52 pm

Tatzelwurm пише: ЗНАО САМ ДА СИ ЛЕЗБОС! ЛЕЗБОС! :kikl :vamp

Tatzelwurm,
једна усмена опомена од стране органа форумске власти. :bicuj
Није лепо тако се обраћати форумашима/дамама, чак ни зезања ради.
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод Aнa » Пет Сеп 26, 2014 2:26 pm

прије или касније на овом форуму ће вас опсовати или вам прилијепити етикету, само зато што имате другачије мишљење
Тацелвурм, како сам могла да примијетим, свакога ко је против Параде и ко за хомосексуалност тврди да је болест условно сматра латентним педером односно лезбејком
мени, наравно, не пада напамет да њега који даје слободу ЛГБТ особама одмах сврстам у ту сорту
свако има свој начин комуникације
тако нека савкоме иде на част
Корисников грб
Aнa

Порукаод Aнa » Пет Сеп 26, 2014 3:09 pm

него се мени чини Световиде да си ти нешто друго хтио да кажеш.....
Корисников грб
Aнa

ПретходниСледећа

Повратак на Љубав, сексуалност и породица

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 2 госта