До партнера преко агенције / посредника, што да не

брак, деца, везе, шеме, комбинације, љубав кроз историју и модерно схватање љубави...

Re: До партнера преко агенције / посредника, што да не

Порукаод Svetovid » Пет Јан 06, 2012 10:16 pm

Gwydion пише:
Svetovid пише:То је гласно размишљање о агенцијама за брачно/емотивно посредовање.
Мада ово што ти пишеш јесте мој идеал:

Gwydion пише: neku mladjanu nacionalistkinju okrenutu ka paganizmu

.... из твојих уста у Перунове уши. :detel

Pa dobro, što ne nadješ neku takvu? Ima gomila tih 25-godišnjakinja koje se lože na paganizam i okultno. Ja sam i mator i umoran pa i nije red da obražam pažnju na takve, ali ti si mladji :P

Једно је ложење на паганизам и окултно, а нешто сасвим друго је разумевање и озбиљан приступ свему томе. Не треба мени нека "њу ејџ" лудача која је толико духовно сјебана да лута од култа до култа тражећи себе.
:bicsex :kazan
:opasna
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод Gwydion » Пет Јан 06, 2012 10:28 pm

Svetovid пише:
Gwydion пише:
Svetovid пише:То је гласно размишљање о агенцијама за брачно/емотивно посредовање.
Мада ово што ти пишеш јесте мој идеал:

Gwydion пише: neku mladjanu nacionalistkinju okrenutu ka paganizmu

.... из твојих уста у Перунове уши. :detel

Pa dobro, što ne nadješ neku takvu? Ima gomila tih 25-godišnjakinja koje se lože na paganizam i okultno. Ja sam i mator i umoran pa i nije red da obražam pažnju na takve, ali ti si mladji :P

Једно је ложење на паганизам и окултно, а нешто сасвим друго је разумевање и озбиљан приступ свему томе. Не треба мени нека "њу ејџ" лудача која је толико духовно сјебана да лута од култа до култа тражећи себе.
:bicsex :kazan
:opasna

Dovoljno je velika ponuda da možeš da biraš. Ako hoćeš da plivaš moraš da skočiš u vodu, zar ne? :)
Корисников грб
Gwydion

Поруке: 160
Придружен: Сре Јан 04, 2012 1:03 am

Порукаод Svetovid » Пет Јан 06, 2012 10:30 pm

Добро, убедио си ме.
Коју вештичицу :detel :zam препоручујеш?
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Gwydion » Пет Јан 06, 2012 10:38 pm

Svetovid пише:Добро, убедио си ме.
Коју вештичицу :detel :zam препоручујеш?

Pa pazi, ja se držim dalje od svih tih ljudi - iznenadjenje. zar ne :D Ali što reče čovek pogledaj po FB, imaš tu gomilu nekih paganskih žena. Mislim, ja sigurno ne bih muvao nekog preko FB, mada kako sam tik pred novu godinu prošao sa nekim koga sam dugo poznavao možda mi to i nije bilo pametno jer gore od ovog nije moglo :) Sve u svemu pogledaj po tim sajber grupama, ima jako lepih devojaka, deluju pametno i usamljeno. I sve u nekim pagan/rodoverje /joj što smo okultne fazonima...a to šta pričaju mani me. Žene se promene kad se smuvaju sa nekim ko im akarakter i postanu slične po interesovanjima sa njim...
Корисников грб
Gwydion

Порукаод Svetovid » Суб Јан 07, 2012 12:09 am

Ма какав црни фејсбук. Мислио сам да познајеш лично неку јако посвећену "паганку" па да договоримо размену бројева преко тебе.
:kafa
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Gwydion » Суб Јан 07, 2012 12:20 pm

Sad ću ja tebi da otkrijem zašto sam ja ovde. Jedna koja je sjajna i jedina i sve ostalo što bih se ja i dalje trudio oko nje me odjebala zbog nekog umetnika. Ništa loše o njemu, ne poznajem čoveka i nisam ni hteo da ga znam. Možda je i sjajan i dobar za nju, iako ja naravno mislim da sam najbolji za nju ali to svaki pravi domaćin misli za sebe. Al' pošto ne volim da sam, da izvineš, sjeban... sad moram da vidim ima li šansi da tu nešto bude za mene u budućnosti. Ako nema, onda moram da mislim i na sebe. I ja smislio da se proijavim na Oženi se domaćine, pa da me saleću zgodne ženske i da se bore oko mene, a ja da biram koju ću. A pošto je ovo domaćinski forum došao sam da lobiram da me svi podrže i lobiraju za mene u javnosti kao moj fan klub kako bi se stvarno neke dobre prijavile i ja mogao da izaberem najbolju. Eto, to ti moja muka i moj dijabolični plan da se oženim :D
Корисников грб
Gwydion

Порукаод Svetovid » Суб Јан 07, 2012 3:28 pm

Потпуно се саосећам са тобом, уметнице (сликарке, музичарке, глумице...) треба избегавати у широком луку. Осим ако ниси и сам уметник. Ако желиш слободно састави лични оглас на форуму, немам ништа против. :vamp Срећно.
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Gwydion » Суб Јан 07, 2012 4:54 pm

Svetovid пише:Потпуно се саосећам са тобом, уметнице (сликарке, музичарке, глумице...) треба избегавати у широком луку. Осим ако ниси и сам уметник. Ако желиш слободно састави лични оглас на форуму, немам ништа против. :vamp Срећно.

Ma beži bre, kakvi lični oglasi, ja ili Oženi se domaćine, ili ništa drugo, a pogotovo ne agencije i oglasi :tugica Mada ja mislim da se umetnice jako dobro snadju uz domaćina, Umetnici su obično bez para, a domaćini umeju da lupe šakom o astal. Ja lepo jutros obukao vijetnamku i stavio crnu štrikanu kapu na glavu, pa sa sekirom preko ramena kroz ceo kvart do parka da posečem nešto za Badnjak... to prava stvar, a umetnici su umetnici :zurka
:)
BTW, ja nisam pomenuo da je umetnica... niti sam rekao bilo šta o njenoj vokaciji ili kako se to već zove ;) Mladiću, da niste vi jasnozorni, što bi značilo da imate dar prozorljivosti preko mrežoupletenija? ;)
Корисников грб
Gwydion

Порукаод Svetovid » Суб Јан 07, 2012 5:30 pm

Да, имам извесне телепатске способности. :kikl
Можда да покушаш као Дракче да будеш свестран: и уметник, и домаћин, и секира, и трактор и музика, и муж и швалер и и и и ...

Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Gwydion » Суб Јан 07, 2012 6:08 pm

Svetovid пише:Да, имам извесне телепатске способности. :kikl
Можда да покушаш као Дракче да будеш свестран: и уметник, и домаћин, и секира, и трактор и музика, и муж и швалер и и и и ...

E, nisma ti ja ko Drakče, on švaler i oće sve. Ja nisam, ja u četvrtak zaglavio kod neke celu noć da vidam rane junačke i samo sam joj o drugoj pričao i onda se pokupio noću da odem kući da kuvam pasulj dok je jeftinija struja. Drakče ne bi tako :)
No, pade mi nešto na pamet, ti me ono pitao za neke prijateljice koje su, jelte, paganke i sl? U pravu si, umetnice su... ... nije to za jednog nacionalistu. Nekad takve vole i Turke i turske serije, slušaju neku orijentalnu muziku, ne peku mužu pečenicu za Božić i sl. Bar ja čuo da ima takih. Sad ja baš i ne bejah iskren, znam ja mnoge po BGD, od pozerki pa do ozbiljno zainteresovanih, sve sa šiz kosama i odećom. Striptizete u koži, ima tu svega za jednog potentnog nacionalistu ... a ja dobar sa njima. Tako da nisam agencija, ali ako imam interes, a to je da uvek pomognem nacionalistu i brata paganina koji onako dobar čovek, možda bih i mogao da pozovem neku na piće, pa ti dodješ i ti? Dolazi mi, sad se javila, prijatrlejica iz ZG, jedna strahovit dobra devojka i pametna, odlična prijareljica, fenomenalno lepa, magistrirala u Italiji na Akademiji lepih umetnosti. Rafinirana i kad treba divlja, poezija koja hoda. Da ne postoji neko drugi ja bih se zaljubio u nju. Par godina iznad 25, ali ne smeta to tebi ;) U martu će da dodje, a ti si vidim dobar čovek i patriota i telepata, plus ti to bod u gostima, pa bi mogao da platiš pivo meni i njoj... ajd ok, platiću ja. Ja mogu da te upozhnam, pa ti ako išta uradiš uspeo si...ak one nisam ti ja kriv :)
Корисников грб
Gwydion

ПретходниСледећа

Повратак на Љубав, сексуалност и породица

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 2 госта