До партнера преко агенције / посредника, што да не

брак, деца, везе, шеме, комбинације, љубав кроз историју и модерно схватање љубави...

Re: До партнера преко агенције / посредника, што да не

Порукаод talican » Нед Јан 01, 2012 8:20 pm

Svetovid пише:А зашто ти ниси у дугој и стабилној вези када си такав експерт?

Уопштено, нису ми привлачни просечни и устаљени људи, тако да баш је раритет кад наиђем на женску особу да ми се у већини "сегмената" свиђа. :vamp
Па шта би ти? И овој агенцији треба да даш 6000 динара да би те спојили са 6 цура? И замисли да ти се ниједна не свиђа? Каква си стипса, ти би одмах умро! :kiki
Причај ти шта `оћеш, за овакве ствари, фб је кева... можеш да претражиш 1000 цура, од тога ће бар 5-10 да ти западну за око... и ништа не плаћаш и још сам бираш... :vamp
Узгред, исто ово што ради ова агенција, одржава се и у БГ-у неког датума и потпуно је бесплатно. Одзив је велики, а ни избор није много лош. :vamp
Корисников грб
talican

Поруке: 8074
Придружен: Уто Мај 04, 2010 12:53 am
Место: somewhere under thunder

Порукаод Svetovid » Нед Јан 01, 2012 8:56 pm

talican пише:

Уопштено, нису ми привлачни просечни и устаљени људи, тако да баш је раритет кад наиђем на женску особу да ми се у већини "сегмената" свиђа. :vamp

Изговори, изговори... :kafa
А што мора да ти се свиђа у већини "сегмената"?
То ме подсети на правдања типа: овој нешто фали, оној нешто фали, тј. овом/оном...
При том нико да се запита да ли њему/њој фали нешто.
Немогуће је да се неко некоме потпуно свиђа, осим ако не идеализујеш особу.
(најпре мислиш како је она најбоља, најлепша, најпаметнија.., а после се гађате тањирима :ala )

talican пише:Па шта би ти? И овој агенцији треба да даш 6000 динара да би те спојили са 6 цура? И замисли да ти се ниједна не свиђа? Каква си стипса, ти би одмах умро! :kiki

Мудро збориш, за те паре могу да купим 2 кошнице! :vamp
Шалим се.
А изласци нису скупи?
Ако хоћеш буран друштвени живот што подразумева концерте, позоришта, клубове, сплавове... (у зависности какву девојку тражиш) коштаће те мнооооого више од тих 6000 динара. Ајд некако за паре, али коштало би те мнооого изгубљеног времена, уместо да нпр. радиш нешто продуктивно, читаш књигу, сурфујеш на бадњаку... ти по задимљеним клубовима одмераваш цуре. А може и да те кошта батина ако испадне да јој је дечко кримос.

talican пише:Причај ти шта `оћеш, за овакве ствари, фб је кева... можеш да претражиш 1000 цура, од тога ће бар 5-10 да ти западну за око... и ништа не плаћаш и још сам бираш... :vamp
Узгред, исто ово што ради ова агенција, одржава се и у БГ-у неког датума и потпуно је бесплатно. Одзив је велики, а ни избор није много лош. :vamp

Аха, врага можеш, фејсбук те одмах банује ако додајеш непознате људе.
Био, видео, пробао.
:kafa
Шта се то одржава? Нисам упућен.
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод talican » Нед Јан 01, 2012 10:09 pm

Svetovid пише:
talican пише:

Па како да будем са неком особом ако ми се не свиђа? Ја ни на "седељке" не идем уколико оценим да су присутни "припадници" широке народне масе, да ће да се "млати празна слама" и да ће да се приповедају прич(иц)е "рекла-казала".

Svetovid пише:То ме подсети на правдања типа: овој нешто фали, оној нешто фали, тј. овом/оном...
При том нико да се запита да ли њему/њој фали нешто.

Да. "Фали" ми да сам више друштвен, да мање читам књиге, да више пратим трендове :veselll и несумњиво је да бих онда готово увек имао девојку (јер такве особе чине велику већину).
:pihpih

Svetovid пише:Немогуће је да се неко некоме потпуно свиђа, осим ако не идеализујеш особу.

Отприлике. Зато и кажем да је раритет кад наиђем на женску особу да ми се свиђа у већини "сегмената".

Svetovid пише:
talican пише:Па шта би ти? И овој агенцији треба да даш 6000 динара да би те спојили са 6 цура? И замисли да ти се ниједна не свиђа? Каква си стипса, ти би одмах умро! :kiki

Мудро збориш, за те паре могу да купим 2 кошнице! :vamp
Шалим се.
А изласци нису скупи?
Ако хоћеш буран друштвени живот што подразумева концерте, позоришта, клубове, сплавове... (у зависности какву девојку тражиш) коштаће те мнооооого више од тих 6000 динара. Ајд некако за паре, али коштало би те мнооого изгубљеног времена, уместо да нпр. радиш нешто продуктивно, читаш књигу, сурфујеш на бадњаку... ти по задимљеним клубовима одмераваш цуре. А може и да те кошта батина ако испадне да јој је дечко кримос.

О томе ти причам зашто је важно да ти се у већини "сегмената" девојка свиђа. Какве везе имам ја са сплаваркама? О чему да причам са њима? И места на којима ја излазим су углавном бесплатна: галерије, књижевне вечери, пројекције разних филмова... Узгред, не жалим ја да дам новац за неки мени добар концерт или дешавање (нпр. концерт филхармоније је такође био бесплатан), али углавном ти догађаји нису скупи, с обзиром да има мало поклоника, а и људи који прате таква дешавања углавном не јуре за новцем и нису материјалисти... :vamp

Узгред, и каква је то девојка ако очекује сваки пут да јој платиш пиће или нешто друго, шта год? Ја са тим никад нисам имао проблем - кад платим ја, кад плати она; као и са другом.
За разлику од ових шабанеза које спонзорке музу као овнове... :hoho

Svetovid пише:
talican пише:Причај ти шта `оћеш, за овакве ствари, фб је кева... можеш да претражиш 1000 цура, од тога ће бар 5-10 да ти западну за око... и ништа не плаћаш и још сам бираш... :vamp

Аха, врага можеш, фејсбук те одмах банује ако додајеш непознате људе.
Био, видео, пробао.

Па кад си ти загоретина, па си свакој мало бољој слао захтев. :hoho Ни фб није могао више да региструје коме си све слао, па те је бановао. :hoho

Svetovid пише:Шта се то одржава? Нисам упућен.

Не могу да се сетим како се зове тај догађај. У неком локалу разговараш са девојком 5 минута, ако се свиђате - размените бројеве. Ту је отприлике 100-тинак људи. Можеш и са више њих да разговараш. Не знам када се организује, али сам о томе читао на нету, а и видео сам тв-прилог.
Корисников грб
talican

Порукаод wild colonial » Пон Јан 02, 2012 12:01 am

Nedje sam chitala da te firms koje upoznaju usamljena srca naplachuju ogromne sume.
A jedna je chak i zaposlila nekoliko zena i mushkaraca,koji su izlazili sa mushterijama.
Kao i sve treba biti pazljiv.
Passion is the element in which we live; without it, we hardly vegetate.
--Lord Byron
wild colonial

Поруке: 786
Придружен: Пет Дец 04, 2009 3:46 pm

Порукаод Svetovid » Пон Јан 02, 2012 12:53 am

talican пише:
Svetovid пише:
talican пише:

Па како да будем са неком особом ако ми се не свиђа? Ја ни на "седељке" не идем уколико оценим да су присутни "припадници" широке народне масе, да ће да се "млати празна слама" и да ће да се приповедају прич(иц)е "рекла-казала".

У реду је да ти се свиђа у нечему, то и треба, али ти тражиш "већину сегмената".
То не капирам.
И шта ако нађеш такву, а она тебе неће... можеш тако довека да тражиш сегменте. :tugica
А друго, мораш прво да будеш са њом да би видео да ли ти се свиђа.
Зато кажем да су изговори.
Људи су склони изговорима, јер им је непријатно да признају да су сами, знам људе у 40, 50 година који и даље говоре како још не могу да пронађу ону праву сродну душу и да ће радије да буду сами него са било ким. Мислим, није ништа страшно бити сам, многи и када ступе у везу и даље се осећају само, али је страшно уколико људи сами себе саплићу неким нереалним критеријумима.

talican пише:
Svetovid пише:Аха, врага можеш, фејсбук те одмах банује ако додајеш непознате људе.
Био, видео, пробао.

Па кад си ти загоретина, па си свакој мало бољој слао захтев. :hoho Ни фб није могао више да региструје коме си све слао, па те је бановао. :hoho

Ако је ФБ тако сјајан што ти не нађе цуру?
Њет, уопште нисам био вођен сексуалним атрибутима, већ само психолошким цртама, слао сам захтеве само ексцентричним цурама, панкеркама, даркеркама, онима што фарбају косу у јарко црвено, што гледају "Досије Икс", слушају песме састава "Сви на под", вампирелама, планинаркама, интелектуалкама од 20 лета, и шизикама од 40.... :kafa Беше то занимљиво искуство.

talican пише:Не могу да се сетим како се зове тај догађај. У неком локалу разговараш са девојком 5 минута, ако се свиђате - размените бројеве. Ту је отприлике 100-тинак људи. Можеш и са више њих да разговараш. Не знам када се организује, али сам о томе читао на нету, а и видео сам тв-прилог.

Звучи занимљиво.
Само.... Прекратко је 5 минута.
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод Svetovid » Пон Јан 02, 2012 1:03 am

Талични и његови критеријуми :kikl
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод talican » Пон Јан 02, 2012 2:56 am

Svetovid пише:И шта ако нађеш такву, а она тебе неће... можеш тако довека да тражиш сегменте. :tugica

Неће моћи да ми одоли. :vamp

Svetovid пише:Ако је ФБ тако сјајан што ти не нађе цуру?

Преговори су у току. :type :hoho
А и нису све из мог града. :kikl Рецимо, ако је нека из БГ-а... ипак ја не идем тако често за БГ, а и кад се видимо, не можеш на прву да је стартујеш... :kikl

Svetovid пише:Њет, уопште нисам био вођен сексуалним атрибутима, већ само психолошким цртама, слао сам захтеве само ексцентричним цурама, панкеркама, даркеркама, онима што фарбају косу у јарко црвено, што гледају "Досије Икс", слушају песме састава "Сви на под", вампирелама, планинаркама, интелектуалкама од 20 лета, и шизикама од 40.... :kafa Беше то занимљиво искуство.

Па јеси ли са неком одмакао даље од дописивања преко фејса? Не рачунајући дописивање преко скајпа... :hoho
Корисников грб
talican

Порукаод Svetovid » Пон Јан 02, 2012 3:35 am

Да.
Упознавао се, дружио се, са понеком сам се и забављао.
(не говорим само о фејсбуку, него уопште о интернету)
Интернет је сасвим нормално место упознавања у 21. веку.
Али много сам више имао успеха у стартовању уживо, у реалном свету, очи у очи, не знам зашто. Увек сам мислио да је интелигенција мој најјачи адут, много јачи од изгледа, али ниједну још нисам освојио помоћу памети. То је била једна од мојих великих заблуда у адолесценцији, да ће цуре лудети за мном и бацати се на мене кад виде колико сам начитан, образован, оригиналан, пун идеја, како лепо пишем и фино се изражавам...
:pihpih
И због тога како време пролази све више батаљујем сајбер мување.
То саветујем и теби.
Заборави фејсбук, нећеш се усрећити.
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод talican » Пон Јан 02, 2012 3:53 am

Па како другачије? Ја и радим и студирам, па немам много времена да вршљам по граду, тако да ми је преко фб-а најлакше да ступим са неком у контакт.
Чини ми, према твом писању, да ниси наишао на девојке које више цене интелигенцију од физичког изгледа. Јесте да су у мањини, али их има, једноставно, треба тражити... :kikl
Корисников грб
talican

Порукаод Svetovid » Пон Јан 02, 2012 4:17 am

Кад већ питаш, боље стартуј студенткињу у читаоници факултета или у амфитеатру кад имате вежбе, веселу гимназијалку у трамвају, колегиницу на послу, продавачицу на киоску где купујеш новине... Све је боље од ФБ-а. Хахах цене оне интелигенцију, али само као интелигенцију, као што мушкарци цене Милеву Ајнштајн, због њеног талента за математику.
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

ПретходниСледећа

Повратак на Љубав, сексуалност и породица

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 2 госта