ВЕРСКИ ФУНДАМЕНТАЛИЗАМ: исламски, хришћански, пагански...итд

Сви који мрзе српску митологију. Љотићевци, глобалисти, талибани, либерали по занимању, скинхедси, образовци, стројевци, напредњаци, дверјани, цр[к]вени кмери, вехабије, зилоти, фундаменталисти свих врста

Re: ВЕРСКИ ФУНДАМЕНТАЛИЗАМ: исламски, хришћански, пагански...итд

Порукаод Фундаменталиста » Чет Авг 07, 2014 10:26 pm

Сам по себи камп јесте лош , јер се деца уче како да убијају другога ,а не како да воле другога!

Не, већ уче да рукују оружјем и сутра да буду спремни да га употребе у одбрани својих ближњих, свог народа и своје отаџбине. Такође ваља да деца оду на пар дана у природу и да науче корисне ствари везано за живот у њој.

Сем индоктринације зилотизмом, све остало је добро.
Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm
Место: Градац Моравски

Порукаод Tatzelwurm » Чет Авг 07, 2014 10:45 pm

Уче децу да рукују оружјем? :kikl Теби је то нормално? :kikl :tugica ДОКАЗ: РЕЛИГИЈЕ СУ НАЈВЕЋЕ ЗЛО КОЈЕ ЈЕ ЧОВЕК СТВОРИО! :ala

Ако хоће да оду у природу то се може постићи на веома едукативни начин. Рецимо , ја сам на часовима из биологије често имао наставу у природи. Такође , није нормално да се једном младом уму убацују у главу свакакве болештине ,а највећа болест од свих болести је како убити некога или још горе како нечије убиство оправдати неком "вишом" силом. За мене је свако ко ово подржава болестан човек и под хитно треба ове особе хоспиталозивати да не трују младе уме својим будалиштинама! Знам , ја сам се као мали играо рата ,али то је била једна дечја игра која је створена из главе нашег мозга ,а не нешто што смо сматрали за стварно! Али ето , у овој земљи све је могуће... :kafa
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
.˙. .˙. .˙. .˙. .˙. 爻 .˙. .˙. .˙. .˙. .˙.
THE SOURCE OF MY MAGICK IS LOVE. WHO IS THE SOURCE OF LOVE?
Корисников грб
Tatzelwurm

Поруке: 1549
Придружен: Пон Мај 16, 2011 11:39 am
Место: Обилазим свет и гледам шта се ради...

Порукаод Фундаменталиста » Чет Авг 07, 2014 11:12 pm

Уче децу да рукују оружјем?

Да и шта је проблем? Јел деца само требају да знају да рукују мобилним и компјутером? Да је среће да их држава обучава, а не ови зилоти. Некад је постојала предвојничка обука и сл.

Ако хоће да оду у природу то се може постићи на веома едукативни начин. Рецимо , ја сам на часовима из биологије често имао наставу у природи. Такође , није нормално да се једном младом уму убацују у главу свакакве болештине ,а највећа болест од свих болести је како убити некога или још горе како нечије убиство оправдати неком "вишом" силом. За мене је свако ко ово подржава болестан човек и под хитно треба ове особе хоспиталозивати да не трују младе уме својим будалиштинама! Знам , ја сам се као мали играо рата ,али то је била једна дечја игра која је створена из главе нашег мозга ,а не нешто што смо сматрали за стварно! Али ето , у овој земљи све је могуће...

Не лупај молим те! Нико не учи децу да буду убице већ да рукују оружјем и борилачким вештинама. Нити су сви који су прошли војну или полицијску обуку обучени да буду убице..
Корисников грб
Фундаменталиста

Порукаод Aнa » Пет Авг 08, 2014 10:14 am

одакле уопште снага десетогодишњаку да држи пушку и пуца?
краду дјеци дјетињство, и са оружјем и са рачунарима....куда иде овај свијет..
Корисников грб
Aнa

Поруке: 4090
Придружен: Пет Нов 11, 2011 6:49 pm

Порукаод Tatzelwurm » Пет Авг 08, 2014 1:36 pm

Ana пише:одакле уопште снага десетогодишњаку да држи пушку и пуца?
краду дјеци дјетињство, и са оружјем и са рачунарима....куда иде овај свијет..

:zdrav :piz :zam
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
Корисников грб
Tatzelwurm

Порукаод Tatzelwurm » Пет Авг 08, 2014 1:53 pm

Фундаменталиста пише:
Да и шта је проблем? Јел деца само требају да знају да рукују мобилним и компјутером? Да је среће да их држава обучава, а не ови зилоти. Некад је постојала предвојничка обука и сл.

Да те обавестим Колумбо да је данас 21. век! Знање је највеће оружје! :kafa

Слика
LIBERUM VEL I MORTE
Корисников грб
Tatzelwurm

Порукаод Aнa » Пет Авг 08, 2014 2:42 pm

чини ми се да израелска војска дјецу од раног узраста обучава војно
па Фундаменталиста сигурно кроз ту призму гледа и на камп у Србији
а сви знамо како је Фундаменталиста понешен за Израелом и Јеврејима :)
Корисников грб
Aнa

Порукаод Фундаменталиста » Пет Авг 08, 2014 3:57 pm

одакле уопште снага десетогодишњаку да држи пушку и пуца?

А где си то видела? Радило се колико је мени познато о обичним макетама од пластике или дрвета.

краду дјеци дјетињство

Деца су добровољно отишла у тај камп, нико им то није натурао.

чини ми се да израелска војска дјецу од раног узраста обучава војно
па Фундаменталиста сигурно кроз ту призму гледа и на камп у Србији
а сви знамо како је Фундаменталиста понешен за Израелом и Јеврејима

Ја сам понешен историјом српског народа која је изнедрила 1300 каплара, Момчила Гаврића, Споменка Гостића.. Пракса овог кампа делом је преузета од оних из Русије чија је обука темељнија и уз коришћење правог наоружања.

Слика

За Израел не знам, али мислим да постоји предвојничка обука у образовном систему као што је била и код нас.
Последње учитавање од Фундаменталиста дана Пет Авг 08, 2014 4:03 pm, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Фундаменталиста

Порукаод Фундаменталиста » Пет Авг 08, 2014 4:01 pm

Да те обавестим Колумбо да је данас 21. век! Знање је највеће оружје!

Да, да кад нас буде неко напао ти изађи из рова и почни то да мантраш, а непријатељ ће да ти се придружи и одложи оружје. :hoho
Корисников грб
Фундаменталиста

Порукаод Aнa » Пет Авг 08, 2014 4:39 pm

сад тек мени није ништа јасно
нигдје у тексту није прецизирано да се ради о пластичном и дрвеном оружју, него се гађало из ваздушне пушке
а дјецу су као самосвјесна са својих 7 година, па одлуче да оду у камп, поручујући родитељима: одох ја до кампа да учим гађање! а родитељи одговарају: ај, добро, ти си велики и можеш сам да одлучујеш шта је за твоје добро

први пут да чујем да си понешен српством, још кад би промијенио аватар, умјесто тих хијероглифа, поставио ћирилицу................мислим, и не мораш, само примјећујем.........
Корисников грб
Aнa

ПретходниСледећа

Повратак на ШТЕТОЧИНЕ - Але и аждаје

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 4 госта