грчка "Златна Зора" - неонацизам под маском национализма

Сви који мрзе српску митологију. Љотићевци, глобалисти, талибани, либерали по занимању, скинхедси, образовци, стројевци, напредњаци, дверјани, цр[к]вени кмери, вехабије, зилоти, фундаменталисти свих врста

Re: грчка "Златна Зора" - неонацизам под маском национализма

Порукаод Svetovid » Пет Нов 28, 2014 4:06 pm

Griz Lee пише:Немој да си толико сигуран у то... ;)

Шта ја имам да будем сигуран или несигуран, ја о томе појма немам, а ти си написао:

Griz Lee пише:Српска Радикална Странка има одличне односе са странком Златне Зоре,сарадња ће бити много јача у будућности.

...... па кад не понудиш доказ за ову тврдњу, онда ти испадаш несигуран. :kafa Најпре: 1. Када су успостављени било какви односи између те две странке (датум, време, место)? 2. Када су успостављени "одлични" односи?
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод Griz Lee » Суб Нов 29, 2014 5:27 pm

За сад све све своди на неку ајде да кажемо интернет комуникацију и узајамну подршку,очекује се у наредном периоду посета представника Златне Зоре, иста онаква као и представника француских и чешких националиста.
„Није страшно ако човек остане сам против свих”, говорио ми је Драгош, осмехнут. „Тачно је да историју пишу победници, али историју стварају идеје ,поражених’: најзначајнија учења и мисли у трезору Европљана исписали су велики губитници, од Платона и Јулијана Императора, преко Дантеа, Де Местра, Доносо Кортеса, Ничеа и Достојевског, до Еволе, Карла Шмита, Јингера, Хајдегера и Црњанског. Списи мислилаца и писаца победника су безнадежно плитки, безначајни и досадни.”

"Наше ће сјене ходати по Бечу,лутати по двору,плашити господу'' Гаврило Принцип
Корисников грб
Griz Lee

Поруке: 633
Придружен: Чет Јан 17, 2013 8:09 pm
Место: Србија

Порукаод Svetovid » Суб Нов 29, 2014 6:53 pm

Истина... и ја сам приметио да поједини "интернет активисти СРС-а" (назовимо их тако у недостатку бољег описа) покушавају да направе везу са руским Дугиновцима (они су ваљда сад бољшевици у најновијој интелектуалној фази?) или са грчким златнозорцима. Али то приписујем идеолошкој неукости тих појединаца. Они можда мисле да раде нешто добро за странку (под условом да нису плаћени да намерно бламирају странку), али боље да не раде ништа него да раде тако накарадно. :kafa
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод talican » Пет Јун 12, 2015 3:13 am

:vitez4
Корисников грб
talican

Поруке: 8074
Придружен: Уто Мај 04, 2010 12:53 am
Место: somewhere under thunder

Порукаод talican » Уто Авг 04, 2015 10:50 pm

Слика :treptrep
Корисников грб
talican

Порукаод Aнa » Сре Авг 05, 2015 6:30 pm

да ли се икад Шешељ огласио поводом Златне Зоре, какав је његов став?
Корисников грб
Aнa

Поруке: 4090
Придружен: Пет Нов 11, 2011 6:49 pm

Порукаод talican » Пет Авг 07, 2015 3:18 pm

Нисам чуо, али боље би му било да похвали Златну Зору него што хвали Сиризу и Вучића.
Корисников грб
talican

Порукаод Aнa » Пет Авг 07, 2015 6:53 pm

у једном од интервјуа које је дао после изласка из Хага, Шешељ је рекао да је сва његова прича о Великој Србији и све оне границе које је помињао никада озбиљно није мислио, али је лијепо звучало и мотивисало народ, тако некако се изразио, малтене да се зезао, као политички трик
а сигурно да га обавјештавају о томе како га Златна Зора често помиње, али је и њему све то постала истрошена прича
како тако смију да манипулишу овим јадним народом, историјом своје земље :tugica
Корисников грб
Aнa

Поруке: 4090
Придружен: Пет Нов 11, 2011 6:49 pm

Порукаод Tatzelwurm » Суб Авг 08, 2015 6:37 pm

Aнa пише:у једном од интервјуа које је дао после изласка из Хага, Шешељ је рекао да је сва његова прича о Великој Србији и све оне границе које је помињао никада озбиљно није мислио, али је лијепо звучало и мотивисало народ, тако некако се изразио, малтене да се зезао, као политички трик
а сигурно да га обавјештавају о томе како га Златна Зора често помиње, али је и њему све то постала истрошена прича
како тако смију да манипулишу овим јадним народом, историјом своје земље :tugica

Tрик? Па и види се да је био трик. Да је било ичега озбиљног око Велике Србије историја би била сасвим другачија. И после нам крви ЦИА , БИА , Ватикан , Курац и Палац? Сами смо криви ,када смо јадни, глупи и тупи. :lupa

Најгора врста манипулације где нема нимало части јесте манипулација емоцијама ,а овај народ и остали народи бивше нам Југе је дебело био измапилусан емоцијама и још се са њим истима манипулише. То сам одувек говорио ,а изгледа да сам био нажалост у праву. Гробља и јад никли низашта. :tugica
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
.˙. .˙. .˙. .˙. .˙. 爻 .˙. .˙. .˙. .˙. .˙.
THE SOURCE OF MY MAGICK IS LOVE. WHO IS THE SOURCE OF LOVE?
Корисников грб
Tatzelwurm

Поруке: 1549
Придружен: Пон Мај 16, 2011 11:39 am
Место: Обилазим свет и гледам шта се ради...

Златна Зора победити мора!

Порукаод talican » Нед Авг 16, 2015 11:55 am

Корисников грб
talican

ПретходниСледећа

Повратак на ШТЕТОЧИНЕ - Але и аждаје

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост