Антифа - ционистичка и проамеричка орг.

Сви који мрзе српску митологију. Љотићевци, глобалисти, талибани, либерали по занимању, скинхедси, образовци, стројевци, напредњаци, дверјани, цр[к]вени кмери, вехабије, зилоти, фундаменталисти свих врста

Re: Антифа - ционистичка и проамеричка орг.

Порукаод Svetovid » Суб Сеп 01, 2012 12:36 pm

Поента је да се на сајту немачке антифа налази све супротно од онога што тврдиш: viewtopic.php?f=10&t=1489&start=10#p29999 Што је логично, антифа су анационалне организације, па је Израел је у њиховим очима исто што и Велика Србија, дакле, један изразито национални државни пројекат.

Svetovid пише:Погледом на линк:
http://www.antifa.de/cms/content/view/1421/32/

Слика
(реч је о званичном сајту http://www.antifa.de )

..... Уочава се не само да немачке антифа нису ционистичке већ да праве изложбе посвећене страдању Палестинаца, као и да на скуповима носе пароле против израелских злочина. Да се разумемо, ја нисам подржавалац концепта антифа организација, одбојне су ми, али нисам ни за ширење јудеофобије и дечијих теорија о јеврејским заверама које пласирају неуки неонацисти и скинхедси..... Ширење таквих лажи и фалсификата (да су антифа обавезно Јевреји или ционисти :kikl ) доприноси популарности самих антифа организација. "У лажи су кратке ноге" - српска пословица
:type
Превод са немачког:
http://translate.google.rs/translate?sl ... 2F&act=url
:knjige
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод Фундаменталиста » Суб Сеп 01, 2012 12:49 pm

Поента је да се на сајту немачке антифа налази све супротно од онога што тврдиш: viewtopic.php?f=10&t=1489&start=10#p29999 Што је логично, антифа су анационалне организације, па је Израел је у њиховим очима исто што и Велика Србија, дакле, један изразито национални државни пројекат.

Они подржавају палестинце!
Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm
Место: Градац Моравски

Порукаод talican » Сре Сеп 19, 2012 2:02 am

Ево доказа да сам ја био неправедно банован:

0.10 Антифа застава уживо и касније такође...

И шта ћемо сада? :izvol
Корисников грб
talican

Поруке: 8074
Придружен: Уто Мај 04, 2010 12:53 am
Место: somewhere under thunder

Порукаод Svetovid » Чет Сеп 20, 2012 9:15 am

То је посебна организација која се зове "Солидарност са Израелом". ( http://www.israel-soli.de.tl/ Solidarität mit Israel )
Донели атифа заставу, па шта? А где је званично саопштење неке антифа о подршци протесту? Свако може на свој протест да донесе заставе какве жели. На демонстрацијама 1996/97, на којима су учествовали и садашњи челници Двери, био је читав спектар застава, немачка, америчка, британска.....
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод BOBO » Чет Сеп 20, 2012 10:06 am

Што је логично, антифа су анационалне организације, па је Израел је у њиховим очима исто што и Велика Србија, дакле, један изразито национални државни пројекат.
:hoho
BOBO

Поруке: 10
Придружен: Чет Сеп 20, 2012 10:00 am

Порукаод talican » Чет Сеп 20, 2012 2:41 pm

Ти си рекао
Svetovid пише:Не држе они они никакву заставу већ су нацисти научили да користе Фотошоп.
и због "монтаже" ја сам банован био две недеље.

Да знам немачки, можда бих избунарио и неко саопштење, као што сам и ово избунарио после неког времена. Ха, па и Чанак штампа војвођанске пасоше и стоји иза кампање "Ја сам Војвођанин", па се званично не оглашава!
Корисников грб
talican

Порукаод Svetovid » Чет Сеп 20, 2012 9:44 pm

Њет. Није тако било:

talican пише:Указују на тзв. антифашистичке организације, које су све одреда про-америчке и ционистичке.

Svetovid пише:Имаш рок од 12 сати да донесеш доказе да су "све од реда" антифа организације "ционистичке".
Време иде.... тик так... :kafa

.... и до дана данашњег ниси донео доказе за ЈЕДНУ ЈЕДИНУ антифа организацију.
А ја сам ти пружио доказ да немачка антифа подржава Палестинце.
:knjige
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод talican » Чет Сеп 20, 2012 9:54 pm

To је било први пут, а други пут сам управо због слике/"монтаже" банован:

Слика
Корисников грб
talican

Порукаод Svetovid » Чет Сеп 20, 2012 10:41 pm

Опет полуистине. Поставиш гомилу слика које нађеш на интернету и онда ја треба да утврђујем ко су људи са слика. (и ако је доказни поступак на теби) Ако сам погрешио у смислу да нису баш све слике фотошопиране, ти си још више погрешио јер НИЈЕДНОМ ниси доказао да се на сликама налазе припадници антифа организације.
:izvol
То би било као да се послужим овом доле фотографијом на којој је застава АМЕРИЧКЕ КОНФЕДЕРАЦИЈЕ, а има и српских застава, ћириличних натписа, као и црквених икона, да докажем како су Зоран Ђинђић и Чеда Јовановић (вође протеста) били тешки конзервативци и ултра-националисти, евентуално и наследници генерала Роберта Лија.
:kafa
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод talican » Чет Сеп 20, 2012 10:54 pm

Не, не, не... бежиш од истине и нећеш да признаш да сам неправедно банован... Па и први пут сам банован сумњиво, а други пут је јасно као дан да сам неправедно банован!

Слика
Корисников грб
talican

ПретходниСледећа

Повратак на ШТЕТОЧИНЕ - Але и аждаје

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост