Критике, питања, предлози...

Концепт форума, Ваше идеје, Утисци, Критике, Обавештења, Саопштења, Технички детаљи, Планови, Визије, Слепе улице...

Re: Критике, питања, предлози...

Порукаод Tatzelwurm » Пон Јун 02, 2014 1:10 pm

Световиде имаш вирус на форуму јавља ми AVAST.
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
.˙. .˙. .˙. .˙. .˙. 爻 .˙. .˙. .˙. .˙. .˙.
THE SOURCE OF MY MAGICK IS LOVE. WHO IS THE SOURCE OF LOVE?
Корисников грб
Tatzelwurm

Поруке: 1549
Придружен: Пон Мај 16, 2011 11:39 am
Место: Обилазим свет и гледам шта се ради...

Порукаод Svetovid » Пон Јун 02, 2014 10:55 pm

Мени KASPERSKY ништа не јавља за сада.
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод Tatzelwurm » Уто Јун 03, 2014 12:23 am

Без бриге изгледа да нешто није било уреду са мојим browser-ом. :vamp
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
.˙. .˙. .˙. .˙. .˙. 爻 .˙. .˙. .˙. .˙. .˙.
THE SOURCE OF MY MAGICK IS LOVE. WHO IS THE SOURCE OF LOVE?
Корисников грб
Tatzelwurm

Поруке: 1549
Придружен: Пон Мај 16, 2011 11:39 am
Место: Обилазим свет и гледам шта се ради...

Порукаод velesila » Чет Јул 31, 2014 1:32 am

Molim pomoč admina,

Svetovid me danas bezobzirno napao da se lazno predstavljam, da sam ja neki "Svetonio" i to iz razloga sto sam objavio tekst u kojemu napadam licnost Josipa Broza Tita a koji sam napisao na ijekavici sa nekoliko rijeci na ekavici - (mjesanje ekavice i ijekavice je sasvim normalna pojava za precanske krajeve).

Administrator Svetovid je odmah na sebi svojstven, ironican nacin, komentirao moj post. Tvrdi da sam ja neki Svetonio i da sam preuzeo njegov identitet - da se lazno predstavljam. Kao dokaz on postavlja cinjenicu da sam mjesao ekavicu i ijekavicu.

Onda se koristi jednim idiotlukom a to je da ja napadajuci Tita toboze hocu da "spinujem" - odnosno, da u publike izazovem kontraefekat prema zlocincu Titu. ( E sad posto je taj famozni Svetonio valjda nekakav komunist - on odmah mene poveze sa njim)

Sve bi to bilo u redu da on hoce sa mnom da se raspravi. Medjutim on mi odmah okaci etiketu "Svetonio" a na moj pokusaj da mu objasnim da sam i ja seseljevac kao i on (sto je vidljivo iz mojih drugih komentara) i da nemam nista sa zlocincem Titom ni sa bilo kojom drugom diktaturom, on mi je napuhano rekao da mi ulizivanje nece pomoci.

Tolika doza idiotluka me je navela na pomisao da se mozda radi o sali. Pokusao sam da sa njim uspostavim konstruktivan dijalog na drugoj temi i on je opet poceo sa svojim Svetonijom. Izvrnuo je i smisao moga komentara kao i u prethodnom slucaju; ja napisem da je danasnja politika samo sjena one politike od prije 15 ili 115 godina kada smo imali veliiki broj stranaka koje su imale razlicite programe i na svom vrhu jake ljude - dakle, otvoreno zalim za političkim pluralizmom - a on poce da mi ljepi nekakve govore Josipa Broza, aludirajuci da se ja zalazem za jednopartijski sistem.

Tu sam shvatio da imam posla sa psihijatrijskim slucajom koji mi narusava ugled na ovome forumu, koji mi neda mira da bilo sta napisem i koji nikako da me lisi svojih glupih komentara.

Na ovaj fum sam dosao da naucim nesto o srpskoj istoriji, kulturi, politici, ekonomiji i generalno gledano o svim temama koje se tiču srpskog naroda a do kojih nije lako doci sa obzirom da u zapadnim srpskim zemljama vlada neka vrsta embarga na informacije - zato sam bio presretan sto sam nasao ovakav ozbiljan forum na kojemu ću moći citati, pisati i diskutirati o ozbiljnim temama, sa ozbiljnim ljudima. Medjutim, ovaj Svetovid mi je pokvario celokupan dojam foruma!

Zato Vas molim da ga upozorite da prestane da me blati po forumu i da daje lazne izjave o meni a koje su ocito pokrenute osjecajem ljubomore, jer se pojavila osoba koja voli da pise (i koja ce i dalje pisati), pa on vise nije glavni na forumu :lupa
velesila

Поруке: 66
Придружен: Пон Јул 28, 2014 12:39 pm

Порукаод Svetovid » Чет Јул 31, 2014 10:03 am

Ово су наслови тема отворени у сврху интернет спиновања, неке је покренуо "велесила" (овај о Титу као Шћепану и Путину као Хитлеру), а друге две су отворили Светоније и Словен (Светонијев бот, који се декларисао час као комуниста, час као стереотипни националиста по Б92 шаблону, у зависности од потребе).
:kafa
Јосип Броз као Шћепан Мали

Паралеле о споју комунизма и српске традиције

Славој Жижек охрабрио лепу Надежду у Путиновом казамату

Hrvatima je Putin novi Hitler

:kafa
Па процените сами да ли је рукопис препознатљив. А друго, не разумем смисао жалбе. Он се жали зато што имам одређено мишљење и то мишљење браним аргументима.... Шта је циљ жалбе, забранити ми да размишљам? :mjaumjau :vamp
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод johnshon » Чет Јул 31, 2014 6:20 pm

Svetonije se zali na misljenje a ja se zalim sto me Svetonije nazvao fasistom i rekao meni i jos jednom forumasu "fasisti jebite si mater". Sve mogu da istrpim, al da mi neko kaze da sam fasista i jos i majku da mi pominje to nema ni na parapsihopatologiji. I admin me iskulirao. Ja razumem donekle da istrpim, da pustim razgovor da tece, da se ne ljutim za sitnice. Ucitavanje fasizma i psovanje majke mora da se banuje
Корисников грб
johnshon

Поруке: 101
Придружен: Нед Јун 15, 2014 5:24 pm

Порукаод Svetovid » Чет Јул 31, 2014 9:37 pm

Слажем се, a он и јесте кажњен због тога још 1. фебруара. Не знам да ли је поновио нешто слично касније, могуће да јесте, али стварно немам времена да прочитам баш све што се напише на форуму, или понекад не прочитам пажљиво, само површно прелетим преко текста. Казне не постоје да би се примењивале у 100% случајева, јер је то практично немогуће, али је важно да се већина озбиљнијих прекршаја казни.
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Порукаод johnshon » Чет Јул 31, 2014 9:55 pm

Ok
Корисников грб
johnshon

Поруке: 101
Придружен: Нед Јун 15, 2014 5:24 pm

Порукаод Фундаменталиста » Чет Сеп 11, 2014 12:10 am

Шта се дешава ово са насловом форума?

http://prntscr.com/4ln5nl
Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm
Место: Градац Моравски

Порукаод Svetovid » Чет Сеп 11, 2014 11:12 pm

Још увек? Код мене ништа. :kafa Можда срећу квари твој комп.
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

ПретходниСледећа

Повратак на Све о нашем форуму

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост