Заклетва / клетва против форумских ботова

Концепт форума, Ваше идеје, Утисци, Критике, Обавештења, Саопштења, Технички детаљи, Планови, Визије, Слепе улице...

Заклетва / клетва против форумских ботова

Порукаод Svetovid » Пет Мар 07, 2014 12:41 am

................ :vamp Због учестале појаве форумских ботова, тј. форумаша који фингирају ставове да би спиновали на одређене теме (најчешћи су бот-"лажни комуниста" и бот "лажни нациста") решио сам да формулишем заклетву кoja није обавезујућа, полаже се добровољно.... Као и да бацим једну клетву, како су наши стари причали, врло делотворну. :kikl Ова клетва првенствено важи за опасне, зле ботове "апаратчике", који по задатку оцрњују сваки српски патриотизам. (безазленим ботовима-"весељацима" и "доколичарима" је опроштено)

Заклетва

Кунем се да сам аутентични форумаш, да не заступам лажне ставове у циљу спиновања. Ако лажем - дабогда ме снашло све најгоре, од данас па до 12-тог колена у будућности.

У потпису ___________________
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Re: Заклетва / клетва против форумских ботова

Порукаод Фундаменталиста » Сре Мар 12, 2014 11:01 pm

Друже Световиде ми ти се кунемо..
Корисников грб
Фундаменталиста

Поруке: 1612
Придружен: Сре Јул 25, 2012 4:11 pm
Место: Градац Моравски

Порукаод Griz Lee » Сре Мар 12, 2014 11:49 pm

Да са твог пута не скренемо...
„Није страшно ако човек остане сам против свих”, говорио ми је Драгош, осмехнут. „Тачно је да историју пишу победници, али историју стварају идеје ,поражених’: најзначајнија учења и мисли у трезору Европљана исписали су велики губитници, од Платона и Јулијана Императора, преко Дантеа, Де Местра, Доносо Кортеса, Ничеа и Достојевског, до Еволе, Карла Шмита, Јингера, Хајдегера и Црњанског. Списи мислилаца и писаца победника су безнадежно плитки, безначајни и досадни.”

"Наше ће сјене ходати по Бечу,лутати по двору,плашити господу'' Гаврило Принцип
Корисников грб
Griz Lee

Поруке: 633
Придружен: Чет Јан 17, 2013 8:09 pm
Место: Србија

Порукаод mihailo » Пет Мар 28, 2014 11:26 pm

И после Световида Световид!
mihailo

Поруке: 64
Придружен: Пет Јул 05, 2013 8:45 am