Посећеност форума, по годинама, од 2010. до 2014.

Концепт форума, Ваше идеје, Утисци, Критике, Обавештења, Саопштења, Технички детаљи, Планови, Визије, Слепе улице...

Посећеност форума, по годинама, од 2010. до 2014.

Порукаод Svetovid » Сре Јан 22, 2014 4:21 pm

Од почетка, сваке године је бележен раст форума све до прошле године. Међутим, нажалост у 2013. нешто је опала посећеност у односу на рекордну 2012. годину када је форум посетило скоро 190 000 људи, а сада је то опало на 145 000 посетилаца годишње. То би био неки пад од око 20 процената. :vamp Што није добро, али није ни страшно, јер имам утисак да су други, слични форуми (везани за Српство), скоро пред затварањем, што се посећености тиче. Видећемо како ће бити у 2014. години, а ја ћу, колико ми време дозволи, направити неке ситне измене, почео сам од назива форума, па ћу размислити шта још ваља изменити. :kikl То само АКО стигнем, не обећавам, јер све мање имам времена за форумске активности, можда све овако и остане што се тиче концепта и дизајна, и у новој години. Евентуално, размислио бих у правцу отварања нових подфорума, који би се бавили неким сасвим новим темама, које до сада нисмо обрађивали. То би био кратак извештај, :vamp рекох: ред је да знате како ствари стоје. :detel

Слика
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Re: Посећеност форума, по годинама, од 2010. до 2014.

Порукаод Caliburn » Сре Јан 22, 2014 10:24 pm

Mislim da je novi naziv foruma isuviše sterilan i ne dopada mi se.
Caliburn

Поруке: 806
Придружен: Чет Окт 01, 2009 2:26 pm

Порукаод Caliburn » Чет Јан 30, 2014 9:13 am

Od kada je naziv foruma promenjen u "Srpska narodna inteligencija", teme su postale gluplje, a stvari koje se pišu svedoče da ovaj narod inteligencije ima sve manje i manje.
Caliburn

Порукаод Griz Lee » Чет Јан 30, 2014 3:00 pm

Ајде?!
„Није страшно ако човек остане сам против свих”, говорио ми је Драгош, осмехнут. „Тачно је да историју пишу победници, али историју стварају идеје ,поражених’: најзначајнија учења и мисли у трезору Европљана исписали су велики губитници, од Платона и Јулијана Императора, преко Дантеа, Де Местра, Доносо Кортеса, Ничеа и Достојевског, до Еволе, Карла Шмита, Јингера, Хајдегера и Црњанског. Списи мислилаца и писаца победника су безнадежно плитки, безначајни и досадни.”

"Наше ће сјене ходати по Бечу,лутати по двору,плашити господу'' Гаврило Принцип
Корисников грб
Griz Lee

Поруке: 633
Придружен: Чет Јан 17, 2013 8:09 pm
Место: Србија

Порукаод Tatzelwurm » Чет Јан 30, 2014 5:18 pm

ФОРУМ ЈЕ ПОСТАО СПРДЊА! :hoho
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
.˙. .˙. .˙. .˙. .˙. 爻 .˙. .˙. .˙. .˙. .˙.
THE SOURCE OF MY MAGICK IS LOVE. WHO IS THE SOURCE OF LOVE?
Корисников грб
Tatzelwurm

Поруке: 1549
Придружен: Пон Мај 16, 2011 11:39 am
Место: Обилазим свет и гледам шта се ради...

Порукаод Svetovid » Чет Јан 30, 2014 9:36 pm

Caliburn пише:Od kada je naziv foruma promenjen u "Srpska narodna inteligencija", teme su postale gluplje, a stvari koje se pišu svedoče da ovaj narod inteligencije ima sve manje i manje.

А назив је промењен пре свега 15 дана, а већ си стигао да направиш тако брзинске закључке. :hoho
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Порукаод Caliburn » Чет Јан 30, 2014 10:08 pm

Svetovid пише:А назив је промењен пре свега 15 дана, а већ си стигао да направиш тако брзинске закључке. :hoho

Narod kaže: "Ako ti jedan čovek kaže da si magarac, ne slušaj ga. Ako ti drugi čovek kaže da si magarac, stani, razmisli i proveri da li ostavljaš tragove. Ako ti i treći čovek kaže da si magarac, kupi sedlo."

1.
Caliburn пише:Od kada je naziv foruma promenjen u "Srpska narodna inteligencija", teme su postale gluplje, a stvari koje se pišu svedoče da ovaj narod inteligencije ima sve manje i manje.

2.
Griz Lee пише:Ајде?!

3.
Tatzelwurm пише:ФОРУМ ЈЕ ПОСТАО СПРДЊА! :hoho
Caliburn

Повратак на Све о нашем форуму

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост