Који је најпосећенији форум са националним темама?

Концепт форума, Ваше идеје, Утисци, Критике, Обавештења, Саопштења, Технички детаљи, Планови, Визије, Слепе улице...

Који је најпосећенији форум са националним темама?

Порукаод Svetovid » Пет Авг 23, 2013 5:22 pm

..... Јесте да је појава фејсбоока драстично смањила популарност форума и блогова, али ипак љубитељи добре дискусије и даље форумишу, као што видимо.
:kafa
Посматрао сам различите форуме и дошао до закључка (исправите ме ако грешим), да је форум бадњак тренутно на првом месту, што се тиче форума који покривају националне, српске теме. Раније је био први по квалитету, а сада ми се чини да је први и по посећености. Кажем, нисам сигуран, до закључка сам дошао посматрањем, јер наравно, није ми доступна прецизна статистика других форума. Они форуми које сам раније читао (Српски националисти, Погледи, Видовдан, Коментар.... ) сада делују прилично пусто и незанимљиво. Сербианкафе се још некако држи мада није ни сенка онога што је некада био. Делује као да све пада, а да бадњак расте. :detel Из анализе сам изузео масовне форуме (типа Крстарице) који нису уско везани за националну културу.
"Требало би да постоји наука о недаћама. Људима су потребна тешка времена и угњетавање да би развили своје психичке мишиће."
/ Из Сабраних изрека Муад' Диба' принцезе Ирулан / "ДИНА" - Френк Херберт
Корисников грб
Svetovid
Site Admin

Поруке: 10653
Придружен: Сре Сеп 23, 2009 12:09 pm
Место: Свет вила и змајева

Re: Који је најпосећенији форум са националним темама?

Порукаод Griz Lee » Пет Авг 23, 2013 7:40 pm

Мени је ово први форум на којем сам активан, могу ти рећи да ми је занимљивији од других и много боље и лепше уређенији ,свака част Световиде. :detel
„Није страшно ако човек остане сам против свих”, говорио ми је Драгош, осмехнут. „Тачно је да историју пишу победници, али историју стварају идеје ,поражених’: најзначајнија учења и мисли у трезору Европљана исписали су велики губитници, од Платона и Јулијана Императора, преко Дантеа, Де Местра, Доносо Кортеса, Ничеа и Достојевског, до Еволе, Карла Шмита, Јингера, Хајдегера и Црњанског. Списи мислилаца и писаца победника су безнадежно плитки, безначајни и досадни.”

"Наше ће сјене ходати по Бечу,лутати по двору,плашити господу'' Гаврило Принцип
Корисников грб
Griz Lee

Поруке: 633
Придружен: Чет Јан 17, 2013 8:09 pm
Место: Србија

Порукаод Светонио » Суб Сеп 07, 2013 11:25 am

Световидов форум је најбољи између осталог и због тога јер на њега не долазе попови.
"...Индентификација са агресором, капитулантска свест, позив на "реалност" јачег и немилосрдно оспоравање и уништење оних који се јачем супростављају, чине чворишне тачке квислиншког деловања, од Недића, Љотића и Михаиловића до Јовановића, Драшковића и Кораћа..."
Марио Калик
Корисников грб
Светонио

Поруке: 910
Придружен: Пон Јун 28, 2010 9:04 am

Порукаод Словен » Нед Сеп 08, 2013 4:49 pm

Овај форум јесте један од бољих форума, али не мислим да је најбољи.
Членов Организации Объединенных славянских Наций
Корисников грб
Словен

Поруке: 120
Придружен: Пет Мар 29, 2013 7:56 am
Место: Србија

Порукаод Tatzelwurm » Сре Сеп 11, 2013 4:18 pm

Светонио пише:Световидов форум је најбољи између осталог и због тога јер на њега не долазе попови.

+КЛИНЦИ УЛИЧАРИ СА iQ испод 90 и националисти трансформери ,а то су они који данас мисле једно ,а онда за коју годину када стасају и хормони престану да раде ,а крв мало оде више у мозак трче за ЕУ и продају Космет као половну робу , јер наравно за њих национализам и црква (што иде често у пакету) је чист хоби па се понашају као прави Кроасани.
There comes a time when you look into the mirror and what you see is all you will ever see. And you accept it, or your kill yourself. Or you stop looking in mirrors."
LIBERUM VEL I MORTE
"There is no conflict between the ideal of religion and the ideal of science, but science is opposed to theological dogmas because science is founded on fact." -Nikola Tesla
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety"-Benjamin Franklin
.˙. .˙. .˙. .˙. .˙. 爻 .˙. .˙. .˙. .˙. .˙.
THE SOURCE OF MY MAGICK IS LOVE. WHO IS THE SOURCE OF LOVE?
Корисников грб
Tatzelwurm

Поруке: 1549
Придружен: Пон Мај 16, 2011 11:39 am
Место: Обилазим свет и гледам шта се ради...

Порукаод Caliburn » Чет Сеп 12, 2013 8:05 am

Tatzelwurm пише:+КЛИНЦИ УЛИЧАРИ СА iQ испод 90 и националисти трансформери ,а то су они који данас мисле једно ,а онда за коју годину када стасају и хормони престану да раде ,а крв мало оде више у мозак трче за ЕУ и продају Космет као половну робу , јер наравно за њих национализам и црква (што иде често у пакету) је чист хоби па се понашају као прави Кроасани.

K'o prstom u pekmez.
Caliburn

Поруке: 806
Придружен: Чет Окт 01, 2009 2:26 pm

Порукаод Светонио » Пет Сеп 13, 2013 6:39 am

Tatzelwurm пише:
Светонио пише:Световидов форум је најбољи између осталог и због тога јер на њега не долазе попови.

+КЛИНЦИ УЛИЧАРИ СА iQ испод 90 и националисти трансформери ,а то су они који данас мисле једно ,а онда за коју годину када стасају и хормони престану да раде ,а крв мало оде више у мозак трче за ЕУ и продају Космет као половну робу , јер наравно за њих национализам и црква (што иде често у пакету) је чист хоби па се понашају као прави Кроасани.

Тако је.
"...Индентификација са агресором, капитулантска свест, позив на "реалност" јачег и немилосрдно оспоравање и уништење оних који се јачем супростављају, чине чворишне тачке квислиншког деловања, од Недића, Љотића и Михаиловића до Јовановића, Драшковића и Кораћа..."
Марио Калик
Корисников грб
Светонио

Порукаод Светонио » Пет Сеп 20, 2013 5:55 am

Словен пише:Овај форум јесте један од бољих форума, али не мислим да је најбољи.

Друже Словен, има још једна ствар која је битна за овај форум поред тога што на овај форум не залази мантијашка банда, те га ја проглашавам најбољим. Световид нема модератора/модераторе (званичне и оне "незваничне") који на осталим националним и свим осталим форумима углавном малтретирају форумаше, или да се изразим пост-модерно, врше мобинг над форумашима, и то само јер им проради љубомора због недостатка аргумената у дискусији ( по мени модератори не би смели да се у дискусијама обрачунавају са форумашима већ да позитивно доприносе бројности тема и дискутаната те сходно томе и популарности форума) или једноставно када (врло брзо) схвате да су глупи ко курац за политику било дневну а камоли високу, и уопште када схвате да немају појма ни о чему осим онога што им је евентуално струка, онда постају контрапродуктивни за форум и на крају га тако својом глупошћу сведу на пар својих омиљених форумаша. А, једном изгубљену посећеност ниједан форум није повратио. По мени, модератори су уништили форуме, а не толико Фејсбук (ово кажем иако ја лично не волим Фејсбук и немам тамо профил).
Марио Калик
Корисников грб
Светонио

Порукаод wild colonial » Нед Сеп 22, 2013 3:48 am

Pa odje nema udvorishtva,mislim nema klanjanja i uzdizanja pojedinih lichnosti u crkva i politika,zatim ulizivanje
vlasniku forum ili pojedinim lichnostima.
Udvorishtvo je i znak skrivenoga homoseksualstva(kod mushkaraca)
Passion is the element in which we live; without it, we hardly vegetate.
--Lord Byron
wild colonial

Поруке: 786
Придружен: Пет Дец 04, 2009 3:46 pm

Повратак на Све о нашем форуму

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 2 госта